Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyróżnienie dla najlepszego kibica :D [Przeniesione przez elChito]
07-09-2016, 14:55
Wyróżnienie dla najlepszego kibica :D [Przeniesione przez elChito]
Biorąc pod uwagę wyczyny Mateo na Summer Cup, oraz to jak rozruszał forum oraz ShoutBoxa, proponuję wprowadzić wyróżnienie dla najlepszego kibica w danym sezonie. Ewentualnie jako kategorię na Wielką Galę RSHL.

Każdy ruch na forum jest dobry, gdyby nie Mateo to mielibyśmy zero emocji - więc czas aby zmobilizować naśladowców, a nie kolejnych smutasów. Wszyscy przecież pamiętamy do dziś "eT na mistrza, eT wygra mecz" by Fabregas - czyż nie? Po co nam kolejne bezjajeczne teamy bez kibiców, czas wprowadzić tu emocje.

Może być ono udzielane drogą głosowania jak wśród wszystkich userów, lub tak jak Złota Piłka. Pozdrawiam.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Reklama
07-09-2016, 15:02
RE: Wyróżnienie dla najlepszego kibica :D
Stworzył gównoburzę robiąc z siebie pajaca swoimi przyśpiewkami, to już chyba wystarczy. Może wprowadźcie wyróżnienie: spamer roku, wyjdzie na to samo.

[Image: 1btjph.gif]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

07-09-2016, 15:10
Dokladnie to co hans napisal. Wprowadzcie wyroznienie dla debila roku, mimo wielu kandydatow chyba mateo nie bedzie mial wymagajacej konkurencji. No chyba ze autor tego postu, ktory swoim pomyslem (oczywiscie bardzo dobrym i sensownym) moze zagrozic mateo.

07-09-2016, 15:24
Ktoś tu zamierza się popłakać?

[Image: nkq3ng.jpg]

07-09-2016, 15:43
(07-09-2016, 15:02)hans Wrote: Stworzył gównoburzę robiąc z siebie pajaca swoimi przyśpiewkami, to już chyba wystarczy. Może wprowadźcie wyróżnienie: spamer roku, wyjdzie na to samo.

Bardzo dobrze zrobił. Lepsze 7-8 stron na temat meczu (polecam strony od 19 do 27 na ShoutBoxie), niż jedna linia w której jest podanie wyniku.

Lepiej robić z siebie pajaca pozytywnymi wypowiedziami, niż np. takimi jak Twoje.

(07-09-2016, 15:10)clas Wrote: Dokladnie to co hans napisal. Wprowadzcie wyroznienie dla debila roku, mimo wielu kandydatow chyba mateo nie bedzie mial wymagajacej konkurencji. No chyba ze autor tego postu, ktory swoim pomyslem (oczywiscie bardzo dobrym i sensownym) moze zagrozic mateo.

Dzięki za obrazę Sad

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

07-09-2016, 16:01
Czy każdy kto krytykuje twój pomysł zasługuje na miano pajaca?
Wybacz, nie wiedziałem o tym.

[Image: 1btjph.gif]
Gadu Gadu

07-09-2016, 16:18
PTHC to najlepszy klub na RSHL, POTWIERDZONE INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czekam na wyróżnienie.

Czy to ptak? Czy samolot?
NIE!
To RATINHO!

[Image: 2m82tc0.jpg]

07-09-2016, 16:54 (This post was last modified: 07-09-2016, 16:56 by Gardner.)
Mateo trolował zacnie cały turniej, co bawiło mnie nieziemsko i za co mu dziękuję. W sercu Isla jeden fan, Mateo Smile

Mianem pajaca określam wszystkich głąbów na forum, którzy na bazie jego trolowania robili spinę na sb. Ból dupy, bo nie mieli swojego psychofana Happy

Nie pozdrawiam.

[Image: giphy.gif]
Sit and spinSmoke
Gadu Gadu

07-09-2016, 17:21
"Każda chwila ma swój koniec. Moja przygoda również ma swój kres. Zrobię to przed meczem finałowym, po prostu już przesadzam. Na początku przepraszam za moje ostatnie odpały, wiem, że całe forum mnie znienawidziło. Każdy zapamięta Cię nie po tym jak zacząłeś, ale jak skończyłeś.  A skończyłem fatalnie, najgorzej jak można było. Kibicuję Islandii, ale ostatnio totalnie mi już odbiło i się naprawdę nakręciłem ich całą historią, jednak zostałem w końcu pohamowany. Przepraszam za moje gówniane zachowanie, inaczej nie potrafię tego nazwać, tych którzy mnie do tej pory szanowali, przepraszam najmocniej, tyle dni wypracowywałem sobie dobrą opinię, by ją spitolić po gwiazdorsku w kilka dni i spuścić się do poziomu jednego z największych gimbów współczesnego Haxballa – Kamelena. Jeszcze raz WSZYSTKICH przepraszam."

Widzę że panu Gardenowi sława płynąca z heksbola odbiła totalnie po tym jak stał się gwiazdą Summer Cup'u, uważałem Cię za ogarniętego ale po takich bzdurach Pajac Gaz musi coś głupiego napisać eksdee. Zjedz snickersa ziom :]
Jak widać na razie tylko zawodnicy Islandii popierają i bronią Mateo za jego "kibicowanie" o ile wy to tak nazywacie, natomiast tak z około 80% użytkowników sądzi inaczej, przypadek? Mateo rozruszał forum swoim zachowaniem aka pajacowaniem pod strumyczkiem. Było to na tyle żałosne że nie tylko gimb hans, czy też Pajac Gaz. zauważali i hejtowali jego wybryki. Co do samego pomysłu, tak żałosny jak styl gry pewnej reprezentacji Kappa. Od jutra będe pisał codziennie jakieś głupoty o rshl. Czekam na wyróżnienie.
Buziaczki :*

Gadu Gadu

07-09-2016, 17:26 (This post was last modified: 07-09-2016, 17:29 by Gardner.)
Ty już masz wyróżnienie a nawet nie wiesz. Dyskusja z tobą nic nie zmieni, bo do pustego to i Salomon nie naleje.
[Image: tumblr_m1yxkkGU2s1rt5sv7o1_500.gif]

Dla jasności pomysłu nie popieram.

a

Mój fejm moja sprawa. Wara od niego leszczu. Twoje 80% forum zliczę na palcach u jednej ręki.

[Image: giphy.gif]
Sit and spinSmoke
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)