Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złote rękawice [Przeniesione przez WillianCFC]
04-07-2017, 11:26
Złote rękawice [Przeniesione przez WillianCFC]
Jest nagroda za króla strzelców, jest nagroda za króla asyst, nadal nie ma złotych rękawic dla bramkarzy. Dlatego wychodzę z propozycją wprowadzenia tej nagrody indywidualnej dla GK. Najlepszego bramkarza oceniano by na podstawie tego ile bramek wpuścił przez ile minut grając na bramce ( wyciągnęło by się średnią na minute/10min/godzine ). Okej, wiem że to jest dużo roboty ze sprawdzaniem tego ile dany bramkarz spędził minut na boisku dlatego mam inną propozycję. Każdy bramkarz indywidualnie, w specjalnie wydzielonym do tego temacie wpisywałby pod swoim profilem ( każdy gk miałby swój wątek jako profil ) ile minut zagrał w danym meczu ( jeśli zszedł/wszedł to w której minucie ) i odpowiednio wydzielona osoba do tego tylko by sprawdzała wiarygodność tych informacji, co nie zajęło by dużo czasu, gdyż prawdopodobnie 1/3 bramkarzy odechciałoby się tego uzupełniać ( mówie tu o bramkarzach z drużyn z dołu tabeli którzy tracą dużo bramek ) i została by garstka bramkarzy która walczyłaby o to trofeum do końca. Jeśli nie byłoby do tego chętnego to sam mogę się tym zająć.

[Image: 5316677400_1326980696.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
04-07-2017, 11:39
RE: Złote rękawice
Zapomniałem jeszcze o jednym. Żeby uniknąć czegoś takiego, że np ktoś zagra 10min, zachowa czyste konto i nie będzie już wcale grał wprowadzi się dolny próg ilości minut żeby otrzymać możliwość otrzymania tej nagrody. Przykładowo 100min czyli rozegranych 5 całych meczy ( chociaż wydaje mi się że to i tak za niski próg ) ale akurat to zależałoby od formy ligi i ilości drużyn.

[Image: 5316677400_1326980696.jpg]
Gadu Gadu

04-07-2017, 12:35
Lepiej nie,bo jak Tobiasz wygra kolejna nagrode to bedzie sie za mocno woził Sad
Gadu Gadu

04-07-2017, 16:07
Dobra opcja ale na starcie zablokować możliwość wygrania tego przez Tobiasza i gitara.

Kamelen o eT: Gola jebneli, bo Fabsi zasępił. Stracili, bo sępili i przegrali przebitkę. Sępia skur****ny, włączcie makro Biggrin
Gadu Gadu

26-07-2017, 23:19
najlepiej zliczac czyste konta jak w rl

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)