Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zachowanie licencji na kolejny sezon - propozycja (Przniesione przez Mercy)
05-08-2014, 09:27
Zachowanie licencji na kolejny sezon - propozycja (Przniesione przez Mercy)
Witam,
Planuję wprowadzić pewną zmianę w regulaminie, jednak jako, że jest ona dość istotna, chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat.

Niejednokrotnie już mieliśmy sytuację, kiedy w miejsce jednej drużyny, która kończy swoją działalność, a przy okazji jest w najwyższej klasie rozgrywkowej (ML), wchodzi inna i zamiast, tak jak wszyscy, zaczynać od IL, od razu wkracza w progi Major League. Zmiana ta, inspirowana - nie ma co ukrywać - zasadą z ligi Zaqhax, zapobiegałaby takim sytuacjom, które są w mojej opinii zwyczajnie nie fair w stosunku do drużyn, które rozpoczynają grę normalnie i nie szukają drogi na skróty.
Zapis w regulaminie wyglądałby następująco:

Quote:Klub zachowuje licencję na grę na przyszły sezon tylko i wyłącznie wtedy, gdy zostanie w nim co najmniej dwóch zawodników ze składu po ostatnim okienku transferowym oraz dodatkowo muszą być w składzie do następnego okienka transferowego (czyli do 9 kolejki włącznie). Jeżeli tak się nie stanie, team straci licencję, a w jego miejsce zostanie dodana inna drużyna.

Zapraszam do dyskusji.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
05-08-2014, 10:26
RE: Zachowanie licencji na kolejny sezon - propozycja
Ja jestem jak najbardziej za Smile
Gadu Gadu

05-08-2014, 11:20
"Jeżeli tak się nie stanie, team straci licencję, a w jego miejsce zostanie dodana inna drużyna."

Inna drużyna, czyli jaka? Aktualny lider IL? Jeśli tak,to co byłoby gdyby drużyna walcząca o mistrzostwo IL została dodana za ostatnią drużynę ML która ma bardzo niekorzystny bilans bramkowy jak i punktowy? Wtedy ta drużyna na 99% nie utrzyma się w ML, a gdyby wciąż grała w IL to zapewne by awansowała, a to trochę nie fair. Jeśli mówię źle to mnie poprawcie, bo po prostu chcę się upewnić. Tongue

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

05-08-2014, 11:34
Bardzo dobry pomysł, wprowadźmy go od razu!

05-08-2014, 12:27
Boli trochę, że sami czegoś podobnego nie możemy wymyślić i musimy wziąć coś od innego forum.
Jednak ta zasada ma pewien w sobie sens i myślę, że mało jest tu osób którym mogłoby to przeszkodzić.
Gadu Gadu

05-08-2014, 12:52
Mmm jako trener The Reds co mam zrobić jak kosmos najprawdopodobniej przejdzie go gb, Vilgu nieaktywny, testo i schlest ban.
Zostaje mi tylko Gaz0wane Mleko który nwm co zrobi dalej a nikogo nie trzymam na siłę jak by chciał zmienić klub. Czyli nie mogę pozyskać nowych bo nie mam starej dwójki?

[Image: 9456c25583bc8e6777578321cdecaf0b.jpeg]
Gadu Gadu

05-08-2014, 12:56
@Ciastek - no cóż, rozumiem rozczarowanie, ale jeżeli zostanie z całego klubu tylko JEDEN zawodnik, to ciężko powiedzieć, żeby to był dokładnie ten sam klub.

@Master - no i widzisz, tu mnie masz. Znalazłeś piętę achillesową tego pomysłu. Teraz pytanie tylko, jak to rozwiązać?

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

05-08-2014, 13:02 (This post was last modified: 05-08-2014, 13:02 by moher.)
@master Ale to, co miałaby wywalczyć sezon później dostanie wcześniej. Przecież nie dawały od razu wszystkich na pożarcie, pamiętamy wszyscy Br na przykład.

[Image: 1Q5swO.gif]

Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

05-08-2014, 13:11
(05-08-2014, 13:02)Moherowy Litza Wrote: @master Ale to, co miałaby wywalczyć sezon później dostanie wcześniej. Przecież nie dawały od razu wszystkich na pożarcie, pamiętamy wszyscy Br na przykład.

Ale jednak zawsze fajniej zacząć na równi ze wszystkimi, a nie np. od kilkunastu punktów straty do lidera :> Zwłaszcza jak jest się jedną ze słabszych drużyn ligi.
Gadu Gadu

05-08-2014, 13:39
(05-08-2014, 13:02)Moherowy Litza Wrote: @master Ale to, co miałaby wywalczyć sezon później dostanie wcześniej. Przecież nie dawały od razu wszystkich na pożarcie, pamiętamy wszyscy Br na przykład.

Tylko że chodziło mi coś innego, przeprowadźmy symulację:

Drużyna X - lider IL
Drużyna Y - ostatnie miejsce w ML, bardzo niekorzystny bilans bramek jak i punktów.

Załóżmy, że jest sezon 8. Drużyna Y rozpada się i zespół X ją zastępuje. Z wiadomych powodów drużyna X spada do IL, co się z tym wiąże? Drużyna X, która miała duże szanse na grę w ML, w sezonie 9 gra w IL.

Więc zdanie "to co miałaby wywalczyć sezon później, dostanie wcześniej", jest zupełnie nieprawidłowe Tongue

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)