Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakończenie Nations Cup 2
16-07-2014, 16:24 (This post was last modified: 16-07-2014, 16:34 by Zimel.)
Zakończenie Nations Cup 2
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Emocje już opadły, a więc przyszedł czas na podsumowanie Nation Cup 2 w naszym wykonaniu, i po krótko przeanalizuje skład i podziele się z wami czym kierowałem się w zestawieniu dwóch czwórek.

FAZA GRUPOWA SKŁAD:
GK:
Martin (Northside Rangers)
Byku (Flame Team)
schlest (ProVet3rans)

DMC:
Red Cafe (Northside Rangers)
Gardner (Deadly Arrows)

ST:
Tello (Northside Rangers)
konciak (Northside Rangers)
Quesidas (PaintMasters)
szczypior (Flame Team)
Konfucjusz (ProVet3rans)
PROpaganda (ProVet3rans)
Dexter (Zdziadziałe Zebry)

Jak widać skład mieliśmy bardzo mocny, nie wszyscy tutaj zagrali ale każdy włożył to co mógł, dużo się tutaj nie będę rozpisywał, bo po prostu tych meczy nie pamiętam, ale mieliśmy 1 miejsce w grupie 100procent.

FAZA PUCHAROWA:

Tutaj już można się więcej rozpisać:
GK: schlest, Martin
GK/DM: Hakaes
DM: Luisito, Red Cafe
DM/ATT: Polak
ATT: IscoAlarcon, Tello, konciak, Konfucjusz, Zimel (w razie potrzeby grający trener)

Jak widać, skład się troche rożni od tych ludzi co grali w fazie grupowej, z powodu wyjazdu zagrać nie mogli konciak oraz Isco, z powodu braku czasu, sesji i spraw o których tu nie będę pisał nie grał także Red Cafe. Więc pozostało nam do dyspozycji 8 zawodników i po małych naradach, oraz zapytania zawodników co o tym sądzą wybraliśmy dwie czwórki które miały grać równo w każdym meczu, przez co, dużo osób nie będzie gadało, że faworyzuje dane osoby bo ich lubię czy coś w tym stylu. Plan ryzykowny, ale składy były bardzo równe co pokazały 2mecze wewnętrzne oraz sam Nation Cup.

1skład: Martin - Luisito - Polak - Tello --- Czym kierowałem się przy wybraniu takiej czwórki? Mianowicie.

Wiadomo zgranie które jest potrzebne, dwa duety Luisito - Polak oraz Martin - Tello którzy długi czas grali razem w drużynie, zrobili ze swojej czwórki jedną z najmocniejszych obecnie na forum, defensywa nie do przejścia co pokazały mecze fazy pucharowej, ofensywa także bardzo dobra, dzięki czemu wygraliśmy także cały Puchar Narodów, drugim powodem było także rozstawienie sępów na swoje pozycje, czyli którzy lubią grać bardziej u góry i Ci którzy wolą grać bardziej na dole co dodaje im pewności Siebie.

2skład: schlest - Hakaes - Konfucjusz - Zimel --- czym kierowałem się przy wybraniu takiej czwórki? Mianowicie.

Przy pierwszym meczu od razu czytałem informacje: pV, pV, pV, ale jak wiecie, pV tutaj nie istnieje, jest to prawda, że graliśmy razem długo, mamy swoje taktyki na mecz, i sposoby rozegrania akcji więc tym też się kierowałem, ale chciałem głównie swoboby naszych bramkarzy, którzy mi na priv też pisali z kim się im lepiej gra, wiadomo na boisku mamy jakby dwie dwójki czyli: GK-DM, ATT-ATT, i jeżeli w tych dwójkach dobrze się czują obie linie, to jest to połowa sukcesu gry, reszta wychodzi po grach wspólnych, co było widać w całym Nation Cup.

Czyli podsumowując w obu czwórkach chodziło mi o zagranie, oraz swobodę gry poszczególnych lini, i braku stresu iż ktoś gra z kimś z kim nie umie, itp.

Poszczególne mecze:

Niemcy 0-2 POLSKA ĆWIERĆFINAŁ
Na mecz wyszedł nasz pierwszy skład, który grał bardzo dobry mecz, Polak strzelił nam bramkę na 1-0, w drugiej połowie na boisku pojawiła się druga ekipa która dobiła Niemców strzelając jeszcze jedną bramkę.

Portugalia 0-5 POLSKA PÓŁFINAŁ

Z powodu braku Polaka, do pierwszego składu dołaczył Konfucjusz, który zaczął mecz, super spotkanie rozgrywał Luisito, który swoją pierwszą połową, zasłużył na grę do końca meczu a reszta się zmieniła.

Serbia 0-1 POLSKA FINAŁ
Tutaj można dużo napisać, jak widzieliście, w pierwszym składzie wyszła czwórka która głównie kończyła mecze, po spotkaniu wcześniejszym w którym zagraliśmy tą jedną połowę, zawodnicy z Serbi nasz trochę przyciśli, zauważyłem to, więc zmieniliśmy kolejność grania poszczególnych czwórek, czym w pierwszej połowie strzeliliśmy gola, a w drugiej niezawodna obrona dowiozła wynik do końca meczu, i mogliśmy świętować zwycięstwo w drugiej edycji Pucharu Narodów!!

Na sam koniec, chciałbym podziękować każdemu, za to, że mi zaufali, userom za to, że dali mi drugą szansę na prowadzenie kadry, już błędów nie popełniłem jak w pierwszym, zagraliśmy bardzo dobry turniej i pokazaliśmy, że POLSKA JEST MISTRZEM REAL SOCCERA!! DZIĘKI PANOWIE ZA WSZYSTKO!

Na koniec dobry cytat Mateo:

''Haxball to taka gra, gdzie po boisku biega ośmiu zawodników, a na końcu i tak wygrywają Polacy.''

JESZCZE JEDNO: Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania do składu itp, może pisać to tutaj w temacie, chętnie odpisze.
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
16-07-2014, 16:38
RE: Zakończenie Nations Cup 2
GG WP! spisaliście sie na medal! Mam nadzieje ze to nie ostatnie trofeum. :]

Hi.[Image: XlFc.png][Image: Master Elka]

Gadu Gadu
16-07-2014, 17:52
Ta, dzięki za te dwa mecze.
Chciałbym pozdrowić osoby które nagrały film wyśmiewający moje powołanie do kadry U21 : D
Gadu Gadu
17-07-2014, 12:06 (This post was last modified: 17-07-2014, 12:07 by Gardner.)
Cóż, czego by nie gadać o Zimelu to jedno jest pewne. Zna się na haxie jak niewielu i ma oko do składów. Potwierdził to zdobytym trofeum. Jedyne czego mogę żałować to faktu, że moja przygoda z kadrą skończyła się na fazie grupowej Wink2

Gratulacje.

[Image: 0fa9e0fcb9642.gif] [Image: 91e4336b228c8.jpg]
Ciężkie życie prosa ;]

Gadu Gadu
18-07-2014, 00:27 (This post was last modified: 18-07-2014, 12:32 by Ger.)
Nations Cup zostało zakończone, więc trzeba rozdać medale. Wyróżnienie otrzymali wszyscy którzy byli wyżej wymienieni przez Zimela.

Osobiście pozostało mi pogratulować głównym twórcom sukcesu i życzyć kolejnych sukcesów!
Gadu Gadu
18-07-2014, 09:41
Czemu Ger dałeś link do panelu administratora? Biggrin
Gratulacje kadro Biggrin
Gadu Gadu
24-07-2014, 15:13 (This post was last modified: 24-07-2014, 15:13 by TIJO.)
Gratuluję z całego serca (y) oby tak dalej. (y)

<iframe src="//giphy.com/embed/c7Ebjv7aq4wNy?hideSocial=true" class="giphy-embed" allowfullscreen="" frameborder="0" height="461" width="480"></iframe>
Gadu Gadu
29-07-2014, 23:51
Gratulaciję oby tak dalej !
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user
30-07-2014, 00:10
Zimel chciałbym abyś przeczytał, że jestem z Ciebie dumny i szczerze Ci gratuluje i Cię podziwiam!

...aaa nie, czekaj, nie przeczytasz, bo masz bana xD

W takim razie gratuluje serdecznie zawodnikom, złotej kadrze, która w pięknym stylu pokazała reszcie, jaka przepaść ich dzieli od najlepszej reprezentacji na haxie w RSie Wink2

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)