Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora: Gepardziorek_20
23-04-2014, 19:36
Form Submission: Zgłoszenie na moderatora
Nick: Gepardziorek_20
Dyspozycyjność: Codziennie po 2-3 godziny. Staram się jak najwięcej.
Umiejętności: Bardzo duże, rozumiem wszystko co należy robić oczywiście pomagać i też różne rzeczy związane z takimi sprawami.
Doświadczenie: Jeśli chodzi o moje umiejętności to mam bardzo duże. Byłem moderatorem na stronach o takiej tematyce (oczywiście haxball) jak: handball, 3v3, 4v4 byłem założycielem forum, które przetrwało prawie rok ale zabrakło pieniędzy do utrzymania.
Krótki list motywacyjny: Szanowna administracji.

Jestem bardzo zainteresowany pozycją moderatora na naszym jakże to wspaniałym forum.

Do ubiegania się o tą posadę skłoniła mnie moja chęć pomocy wam dla forum jak i nowych lub też "nieogarniających" graczy. Jak już napisałem powyżej według mnie mam spore doświadczenie z takimi rzeczami. Staram się wykonywać zadaną mi pracę zawsze do końca terminu co też wnioskuje, że jestem odpowiedzialny.
Jeśli moja propozycja współpracy okaże się dla Was interesująca, jestem gotowy przy waszej obecności dodać jeszcze coś więcej od siebie wydusić troszkę więcej o sobie jak i co sądzę głównie o różnych rzeczach.
Pozdrawiam Gepardziorek_20
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)