Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora: Jakub Wawrzyniak
23-04-2014, 20:25
Form Submission: Zgłoszenie na moderatora
Nick: Jakub Wawrzyniak
Dyspozycyjność: Do 20 maja może być średnio (chociaż i tak za dużo tu siedzę), ale póżniej właściwie nieograniczona ilość czasu (po maturach).
Umiejętności: Opanowanie, praca w grupie, język polski opanowany w stopniu wystarczającym do tej funkcji Wink2
Doświadczenie: Kilka lat temu moderowałem forum gierki CyberRepublik (małe, kilkaset osób). Na upartego można dodać moderatora forum w jednym z plemion na świecie 33 Biggrin

W skrócie: doświadczenie na poziomie podstawowym
Krótki list motywacyjny: Cóż, pierwszym i najważniejszym argumentem będzie prawdopodobnie mniejsza ilość odwołań od decyzji moderacji oraz fakt, że lepiej mieć takiego użytkownika jak ja po "zielonej" stronie mocy Wink2
Jako sędzia i hoster nie popełniłem większych faili, więc sądze że oddanie mi "większej" władzy na RSHL nie będzie ryzykowną decyzją, efektowny ragequit także mi nie grozi.
Wydaje mi się, że dobrze też wpływam na ludzi oraz "spinaczy", skoro jeszcze nie udało mi się dać żadnej czerwonej kartki przez tyle sezonów (prewencja i sprawiedliwe traktowanie max)
Dodatkowo będe miał sporo wolnego czasu, i jako moderator tego forum będe mógł go wykorzystać ku rozwojowi naszej ligi Real Soccera.

Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)