Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora: Kandale
23-04-2014, 19:50
Form Submission: Zgłoszenie na moderatora
Nick: Kandale
Dyspozycyjność: Prawie codziennie jestem na forum. Jak mam być i mówię, że będe to jestem. Chyba, że przeszkodzi mi klęska żywiołowa lub moja dziewczyna.
Umiejętności: Posiadam wiele umiejętności. Niektóre są jeszcze nieodkryte, ale szybko się uczę. Wiem jak się moderuje forum od kuchni, bo mam duże doświadczenie.
Doświadczenie: Oj dużo tego. Zacznijmy od rshl, gdzie byłem bardzo długo moderatorem. W wyniku przykrych wydarzeń musiałem z niego zrezygnować. Byłem moderatorem także na stronkach Handballowych a nawet przez krótki okres Administratorem.
Krótki list motywacyjny: Nie lubię pisać o sobie, bo jestem bardzo skromnym człowiekiem. Jak każdy wie nie szukam konfliktów. Moi wrogowie to tylko Ci ludzie, którzy pierwsi na mnie zaczęli najeżdżać. Jestem obiektywny w osądach itp. Pewnie Unq mi nie da szansy, bo kiedys tam dałem jakiegoś screena Merciemu. BYłem młody i głupi, ale teraz wydoroślałem. Mam 40% tylko przez jakies głupie spamowanie w nieważnych tematach Sad
Nikt nie jest doskonały, ale jeśli ktoś jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)