Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora: MBF1
25-04-2014, 20:24 (This post was last modified: 25-04-2014, 20:24 by MBF1.)
Zgłoszenie na moderatora: MBF1
Nick: MBF1
Dyspozycyjność: W dni powszednie od 17 do 21 a w weekendy od rana do 22.
Umiejętności: Ogółem mógłbym ogarnąć nadmierny spam. Nie dawałbym % za nic ale jak już to stanowczo. Pomoc graczom mało doświadczonym i osobom które chcą się coś dowiedzieć. Ogółem moje umiejętności oceniłbym na 8/10 ale ogółem ocenę to już administracji zadanie Smile
Doświadczenie: Sam prowadzę forum F1 HaxBall, pomagam w prowadzeniu forum Kartingu. Prowadziłem kiedyś ligę speedway ale to już rok temu ale spędziłem na nim (jako admin) prawie rok Wink2
Krótki list motywacyjny: Wiem że na początku byłem jak byłem ale teraz nabrałem doświadczenia, liga F1 HaxBall dała mi dużo ogarnięcia i dużo dobrego zachowania. Jestem młody (chodzi o wiek ale nie tak jak Holi 11-latek Tongue) i mógłbym długooooo czuwać nad tym forum. Czas by się sprawdzić powinien dostać każdy nie chodzi o to że cały forum ale młodzi powinni też dostać szanse a z młodszych może być pożytek Smile
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)