Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora : Mercy
23-04-2014, 20:31 (This post was last modified: 23-04-2014, 20:39 by Mercy.)
Zgłoszenie na moderatora : Mercy
Nick: Mercy
Dyspozycyjność: Codziennie, w szkole siedzę na telefonie, a później od 19:00 - 01:00.
Umiejętności: Lubie pracować w grupie, analizować zdanie innych, szanuje to co każdy powie, nie podejmuję decyzji na hura, jestem obiektywny i mam silną osobowość co na tym forum jest rzeczą podstawową - ciężko jest mnie sprowokować, wolę wyjść.
Doświadczenie: Każdy panel jest mi znany, zapewne po 30 min wstępnego analizowania będę potrafił w 100% wykorzystać dane mi przywileje.
Krótki list motywacyjny: Na RSHL jestem już dość długo, znam mentalność tutejszych ludzi, myślę, że wiem jak do nich dotrzeć. Na pewno gdy owa funkcja zostanie mi powierzona będę raczej jako swój wzór traktował Suriela, czy joke, którzy jak to kiedyś napisał gdzieś RC siedzą i cicho, nie szukają zaczepek i po prostu robią swoje. Błedy również nie omineły mnie w mojej RSHL'owej przygodzie, przeszłości nie wymarze, myśle że wyciągnąłem z nich należyte wnioski, nie odwoływalem się od nich lecz spokojnie odbywałem swoje kary. Dziekuje.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)