Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora: Quatro
23-04-2014, 19:18
Form Submission: Zgłoszenie na moderatora
Nick: Quatro
Dyspozycyjność: Bardzo duża, jestem na forum od kilku dni a mój spędzony czas online wynosi: 22 Godzin, 16 Minut, 25 Sekund
Umiejętności: Przede wszystkim ogarniam wszystkie panele czyli:
MCP, ACP. Te wymienione panele znam nawet na pamięć Smile więc z tym nie będzie najmniejszego problemu
Doświadczenie: Na początku pełniłem rolę moderatora przez 5 miesięcy na forum dyskusyjnym dotyczącym gier. Forum to opierało się na silniku MyBB, więc już trochę zapamiętałem tego Biggrin. Nie dawno, kilka dni temu pełniłem rolę technicznego na oficjalnej lidze Futsalu, z możliwością awansu na stanowisko moderatora. Jak wiadomo techniczny zajmuje się pluginami, stylami więc oczywista znajomośc ACP. Kilka tygodni później awansowałem na moje wymarzone stanowisko, czyli moderator Smile. Tą rolę pełniłem bodajże miesiąc, niestety musiałem zrezygnować z powodu braku czasu Smile
Krótki list motywacyjny: Dlaczego właśnie ja?
Myślę, że z drobną pomocą niektórych tutaj moderatorów ogarnąłbym co i jak. Według mnie dałbym sobie rade na tym stanowisku. Przede wszystkim chciałbym czuwać i trzymać się zasad co do naszego regulaminu forum. Bardzo lubię pomagać ludziom, a co dopiero tak wspaniałej administracji. Pochwalam wylane poty, ciężkej pracy nad tą ligą. Sam wiem co to znaczy ,, Moderator'' czy ,, Administrator'' , więc to ogromne wyzwanie pilnować porządku na forum z tak dużą ilością użytkowników. Do moich zadań i obowiązków należało by (co jest oczywiste) pilnowaniu porządku na forum Smile
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)