Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora: Saluś
24-04-2014, 17:52
Form Submission: Zgłoszenie na moderatora
Nick: Saluś
Dyspozycyjność: Wysoka, lubię dużo przebywać na forum
Umiejętności: Uważam, że nie będzie to dla mnie raczej jakieś trudne doświadczenie, o ile tylko poświęce temu wystarczającą ilość czasu. Umiejętności żadne - moderatorem jeszcze nigdy nie byłem ale jestem niemalże przekonany, że sobie poradzę
Doświadczenie: Jak już wyżej napisałem - żadne.
Krótki list motywacyjny: Uważam, że z funkcji moderatora potrafiłbym się wywiązywać - często po prostu zachowuję się na tyle na ile pozwala mi to system ostrzeżeń czy też właśnie posiadana przeze mnie ranga. Znaczy to, że potrafiłbym się odrazu dostosować (także moje zachowanie) do funkcji moderatora.
Dlaczego tyle razy dostawałem ostrzeżenia i procenty więc? Po prostu lubię się czasem pokazać, nawet w ten zły sposób przez co denerwowałem administratorów czy to moderatorów wiedząc, że same ostrzeżenia mi nic nie robią. Jednak w obliczu bana nie dam się ani to sprowokować, przez co sam mógłbym dostać %, ani samemu popełniać inne wszelakie wykrocznia. To jest ta ważniejsza sprawa dla mnie - ostrzeżenia. Drugą mniej ważną, ale też na dość wysokim poziomie to właśnie funkcja jaką mógłbym pełnić. Jako moderator nie potrafiłbym łamać zasad forum, to chyba przez to, że podoba mi się też to, kiedy mogę być dla innych wzorem, a jako "Zielony" było by mi o to dużo łatwiej.

[Image: iICph3O.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)