Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora: Vic
23-04-2014, 21:08 (This post was last modified: 23-04-2014, 21:20 by Vic.)
Form Submission: Zgłoszenie na moderatora
Nick: Vic
Dyspozycyjność: Będę wchodził regularnie i często.
Umiejętności: Moją najważniejszą umiejętnością potrzebną na to stanowisko jest spokój. Nic mnie nie rusza, a dobrze wiem jacy potrafią być ludzie gdy kierują nimi nerwy. Według mnie wszystko da się załatwić spokojnie. Niemniej jednak nie jest to moja jedyna pozytywna cecha. Bardzo dobrze mam ogarnięty MCP, a spowodowane to jest moim wysokim doświadczeniem które nabierałem pełniąc te funkcję. Znam zasady ortografii, interpunkcji, stylistyki i tym podobne. Potrafię pracować w grupie i nie mam o sobie mniemania, że jestem nieomylny. Według mnie zawsze trzeba znaleźć jakiś kompromis. Ostatni z atrybutów przeze mnie posiadanych jaki tu wymienię to obiektywizm. Jestem nowy na forum i prawie nikogo nie znam więc nie mogę być stronniczy.
Doświadczenie: Moja przygoda z rangą moderatora zaczęła się na pewnym managerze PBF(Play By Forum). To forum na którym była rozgrywana gra liczyło ok. 200 użytkowników, ze 150 aktywnych. Byłem zachwalany za pracę, niestety mimo moich starań jak również całej administracji forum upadło. Było to bardziej spowodowane graczami, którzy rezygnowali po kilku porażkach aniżeli brakiem rozmaitości, ale to sprawa na inny temat. Następny styk z tym stanowiskiem miałem na kolejnym managerze PBF, w sumie bajka ta sama, tym razem mniej użytkowników, bo 100. Największe doświadczenie wyłapałem na ogromnym forum liczącym bardzo dużo użytkowników. Jest to forum gry Football Team. Pracowałem tam ok. 5 miesięcy i moja praca była doceniana i bardzo widoczna. Cytując jednego z administratorów: ,,Vic, mam wrażenie, że ta ranga została stworzona dla Ciebie''. Niestety musiałem zrezygnować z tego stanowiska, ponieważ nie miałem czasu, sprawy rodzinne.
Krótki list motywacyjny: Mimo strasznie małego stażu na forum się zgłaszam. Większość pewnie sobie pomyśli, że jestem jakimś idiotą czy coś, ale nie.To, że mnie nikt nie zna, to jednocześnie moja wada i zaleta. Otóż, kto mnie może posądzić o stronniczego bana, skoro jestem "nołnejmem"? Nie było by ku temu podstaw. Potrafię pracować w grupie, mam dużo czasu, jestem pracowity, potrafię pracować w grupie, znam język polski(gdzie 75% populacji tego powiedzieć nie może), nikogo nie traktuję lepiej od drugiego i ogólnie to całkiem fajny facet jestem. Mimo małego stażu świetnie znam regulamin forum. Liczę na danie mi szansy, gdyż zależy mi na tym.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)