Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgłoszenie na moderatora: kebab
24-04-2014, 00:58 (This post was last modified: 24-04-2014, 01:09 by kebab.)
Form Submission: Zgłoszenie na moderatora
Nick: kebab
Dyspozycyjność: Pracuje, studiuje, ale czas mam.
Umiejętności: Praca w grupie to mój największy atut, gdyż na co dzień pracuję z grupą świetnych ludzi i z każdym mam dobre relacje, pomimo tego, że większość tych osób to tylko znajomi z pracy.
Spokój i opanowane nerwy również są moją mocną stroną, ciężko mnie wyprowadzić z równowagi chociaż wiadomo, że każdemu nieraz zdarzy się wybuchnąć. Poprawna polszczyzna i ortografia nie jest mi obca, a na błędy ortograficzne jestem strasznie uczulony (nienawidzę czytać okaleczonych tekstów!). Każdy użytkownik zawsze mógłby liczyć na pomoc z mojej strony. Dodatkowo jestem po technikum informatycznym, więc jakieś małe stricte informatyczne rzeczy nie sprawiłyby mi trudności.
Doświadczenie: Doświadczenie w moderowaniu jako tako mam znikome, ponieważ nigdy nie byłem moderatorem na żadnym forum z jednego prostego powodu, nigdzie nie byłem aktywny tak bardzo jak tutaj. Była by to dla mnie całkiem nowa rola w internetowym świecie dzięki której z pewnością nauczyłbym się czegoś nowego, a jestem typem człowieka który lubi podejmować nowe wyzwania (tak, lubię to!) i staram się zawsze zaoferować od siebie jak najwięcej pozytywnej energii. Zapewne jest to drobnym minusem, że nie miałem jeszcze styczności z funkcją moderatora i nie każdy się do tego nadaje, zdaje sobie z tego sprawę, ale jestem na to gotowy, aby się tego podjąć.
Krótki list motywacyjny: Dzisiaj dokładnie mija rok i jeden dzień odkąd jestem użytkownikiem tego forum, więc niemały staż już tutaj posiadam, większość graczy mnie z pewnością zna i raczej z nikim nie mam napiętych stosunków (być może nestor już mnie nie darzy sympatią). Mam dużą wiedzę dotyczącą regulaminu forum jak i rozgrywek, chociaż z pewnością będąc moderatorem ta wiedza poszerzyła by się jeszcze bardziej. Jestem sympatyczny, skromny z poczuciem humoru gościem, ale tez stanowczy i surowy kiedy sytuacja tego wymaga i myślę, że mógłbym wnieść sporo dobrego nie tylko na konferencjach adminowskich(?), ale również na forum. Obiektywność to również ważna cecha moderatora, a ja zawsze na każdą sprawę staram się popatrzeć z każdej strony i jak najrozsądniej ocenić sytuację, nie ma dla mnie równych i równiejszych.

Pozdrawiam.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)