Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlikwidowanie kilku ogłoszeń [Przeniesione przez Stephan El Shaarawy♫]
03-10-2014, 15:10 (This post was last modified: 03-10-2014, 15:13 by Aventador.)
Zlikwidowanie kilku ogłoszeń [Przeniesione przez Stephan El Shaarawy♫]
Bry, chciałem zaproponować wyrzucenie obrazków* z terminarzem i tabelami z ogłoszeń. O ile w przypadku SC miało to jakikolwiek sens tak w przypadku ligi go nie widzę.
1. Więcej scrollowania, a na telefonie utrudnienie przeglądania forum + zużywanie transferu
2. Tabela jak i terminarz jest w menu które zawsze jest na górze strony więc nie wiem po co to duplikować. Jak kogoś będzie to interesować to zaglądnie.
3. Jak dojdzie jakieś ogłoszenie jeszcze to już w ogóle więcej ogłoszeń niż forum.

*Na SC był SS więc myślałem że teraz też ale jednak nie. Mimo wszystko - miejsce.

Najdłuższa seria bez straconej bramki: 182 minuty
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
03-10-2014, 15:20 (This post was last modified: 03-10-2014, 15:25 by Unquero.)
RE: Zlikwidowanie kilku ogłoszeń
To nie są obrazki, wszystko to są tabelki wyświetlane skryptowo, więc transferu nie zabiera zbyt dużo, a raczej mniej niż 2 ogłoszenia, jakie mogą tam być zamiast tego (wiem że już sprawdziłeś, ale jakby to miały być obrazki to sam też bym zrezygnował, bo co 3 dni screenów zmieniać mi się nie chce).

To nie jest forum, tylko liga, więc GŁÓWNE SĄ SPRAWY LIGI. Forum jest dodatkiem ułatwiającym zarządzanie ligi, na jakim ona się opiera. Jeśli chcesz na telefonie wchodzić na forum, to masz przecież Taptalk'a.

Jak ktoś nie jest na stronie głównej (= stronie głównej forum, bo portalu już nie używamy, bo był totalnie bez sensu), to może oczywiście z góry sobie wyświetlić i poszukać, ale normalnie ma aktualną kolejkę i tabelę zawsze po wejściu na forum, co dla osób interesujących się ligą a nie spamem na forum (poza głównymi działami), jest ważniejsze.

Edit.
Prędzej bym wywalił to co jest nad tymi tabelkami obecnie, czyli ten obrazek dosyć duży, ale to zapowiedź 8 sezonu, więc do 8 sezonu będzie, jak jakieś "eventy" się pojawią, to w tym miejscu (Aktualnościach) będą widoczne - takie jest założenie co do odnowionego wyglądu strony.
Gadu Gadu

03-10-2014, 21:03
Moim zdaniem te "obrazki" świetnie się sprawdzają Smile Ja bym je widział nawet przez cały sezon.
Gadu Gadu

03-10-2014, 21:17 (This post was last modified: 03-10-2014, 21:18 by Unquero.)
(03-10-2014, 21:03)Maggio Wrote: Moim zdaniem te "obrazki" świetnie się sprawdzają Smile Ja bym je widział nawet przez cały sezon.

Jeśli chodzi o te tabelki, to będą przez cały sezon, myślę że nie tylko ten, jedynie kolejka będzie na bieżąco aktualizowana. Proszę też statystyków, żeby starali się na bieżąco uzupełniać statystyki z meczy, wtedy jeszcze bardziej się to sprawdzi (wszystko jest z automatu aktualizowane, jedynie aktualną kolejkę muszę w szablonie zmienić co 3 dni, ale to 30s trwa).

To co obecnie jest ponad tymi tabelkami będzie się zmieniać w zależności od tego, co aktualnie dzieje się w lidze, zostanie też to przeniesione poniżej tych tabelek prawdopodobnie.
Gadu Gadu

03-10-2014, 21:37
Liga to jest ogólnie cała strona. rshl.eu stoi na skrypcie forum i jest forum więc jak dla mnie na takie coś powinna być osobna strona czyli portal, bo forum służy do dyskusji.
Na tapatalku nie ma SB więc czasem wchodzę przez przeglądarkę.
Trudno, skoro nic się nie zmieni to będę się musiał przyzwyczaić.

Najdłuższa seria bez straconej bramki: 182 minuty
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)