Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot RSHL 2014 [Przeniesione przez Red Cafe]
24-05-2014, 12:10 (This post was last modified: 24-05-2014, 12:10 by Red Cafe.)
Zlot RSHL 2014 [Przeniesione przez Red Cafe]
Wczoraj była o tym masywna rozmowa na shoutboxie, myślę, że jesteśmy w stanie to zorganizować i spotkać się w kilkanaście osób chociażby!

Prosiłbym, żebyśmy się postarali w tym temacie podawać tylko konkretne propozycje. Nie mówcie "ja przyjadę, tylko zależy gdzie i kiedy". Chodzi o to, żeby postawić konkretną datę, konkretne miejsce, konkretną propozycję, zobaczymy ile osób by było chętnych i tylko wtedy z tego coś może wyjść.

Osobiście wydaje mi się, że Kraków byłby najlepszą opcją, ewentualnie Katowice. Dużo osób mamy z małopolski oraz województwa śląskiego, więc zakładam, że jakaś część tych ludzi, skoro będzie miała blisko, pojawiłaby się.

Zapewne nikomu nie widzi się przyjeżdżać na jeden dzień, więc fajnie by było gdzieś przenocować. U kogoś na działce? Hmmm...

Plus nie tylko picie, tylko jakaś atrakcja byłaby miła. Pogranie w piłkę, pójście na jakieś kręgle/paintball/cokolwiek tam sobie wymyślicie.

Wychodźmy z propozycjami, to może uda się to jeszcze zorganizować! Smile

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
24-05-2014, 12:13
RE: Zlot RSHL 2014
Ja proponowałbym Częstochowę , gdyż nie każdy ma blisko do Krakowa czy Katowic a niech inni się też trochę wysilą i przyjadą Smile

Proponowałbym hmmm początek lipca?

24-05-2014, 12:26 (This post was last modified: 24-05-2014, 12:28 by Aventador.)
Ja z Krakowa więc najlepiej mi w Krakowie, ale nie jestem sam na RSHL więc najlepiej by było gdzieś właśnie w tych okolicach - Kraków, Katowice, Częstochowa, bo w tych okolicach mieszka najwięcej osób. Jakby się uprzeć to można nawet Łódź. Po uzyskaniu "listy miast" w postaci postów można zrobić ankietę. Kiedy? Jak odbiorę prawko żebym mógł przyjechać Biggrin a na serio to obojętne, ważne żeby w wakacje.

Ps. Mam nadzieję, że mnie nie zabijecie za "moje rządy" Biggrin

Najdłuższa seria bez straconej bramki: 182 minuty
Gadu Gadu

24-05-2014, 12:36
Zdecydowanie wiele użytkowników mieszka właśnie na śląsku, więc czemu nie w stolicy tego województwa? Myślę, że każdy by dał radę tam podjechać/podlecieć etc. Jeśli chodzi o datę to proponowałbym tak koniec lipca/początek sierpnia.
Gadu Gadu

24-05-2014, 12:39
Ja proponuję żeby to był weekend wakacyjny tak w połowie lipca (studenci po sesji, reszcie to obojętne). Jeśli miałby to być Kraków, to MOŻE mógłbym mieć puste mieszkanie,w którym zdarzało się, że nocowało już z 10 osób, ale jak pisałem to tylko MOŻE. Musiałbym pogadać z odpowiednimi osobami czy to mieszkanie mógłbym na weekend mieć dla siebie. Dlatego to opcja "może". Śląsk też mi odpowiada, może być nawet Częstochowa, pytanie czy jest tam co robić (orlik, kręgle etc. o czym pisał RC) no i gdzie się przenocować.

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

24-05-2014, 12:46 (This post was last modified: 24-05-2014, 12:54 by Steve Stifler.)
Wydaje mi się, że najlepszymi opcjami będą Warszawa (największe miasto, najwięcej możliwości, najbardziej w środku poza Łodzią) i/lub Kraków (sporo Was z Hanysowa, Zagłębia i Małopolski). Jeśli chodzi o Wawę, to oczywiście na 99,9% będe, jeśli chodzi o Krk to w przypadku noclegu też się pojawie. Katowice i Łódź ze względu na swoją...hm...no, specyfikę średnio mi odpowiadają.

Można zawsze iść po "rozpoznaniu terenu" i jakiś zabawach typu paintball/orlik/kręgle/wędkarstwo do klubu na szukanie potencjalnych nowych użytkowniczek forum, a co Biggrin

Termin - byle w wakacje, i byle z wyprzedzeniem Smile Koniec lipca ok, 18-20 lub 25-27? Biggrin

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

24-05-2014, 12:48 (This post was last modified: 24-05-2014, 13:02 by Mercy.)
Mi oczywiście Kraków najbardziej pasuje, myślę że atrakcji prócz picia najwięcej, w obrębie mojego miejsca zamieszkania jest dużo co robić, fajne jeziorko o nazwie Bagry, jakiś grill, plaża, woda, plac zabaw dla niektórych też jest, od plaży 10 min do Biedronki i Lidla co też jest ważne:d. Jakieś 30 min z buta od tego jeziorka jest Orlik, i do nogi i do kosza. No i wiadomo wszelkie zabytki także można zwiedzić a pod tym względem Kraków chyba niszczy konkurencję. Co do czasu to jak dla mnie druga połowa lipca gdyż w pierwszej jadę nad morze i myślę że nie tylko ja bo najwięcej rodzinnych wyjazdów jest na początku lipca bo jak to tłumaczą rodzice w lipcu dzień trwa najdłużej :d

Jeziorko : pl.m.wikipedia.org/wiki/Bagry_w_Krakowie - wiadomo e lecie jest tam w cholerę ludzi ale zawsze można się najpierw popływać a potem iść na dziką plaże w celu zrobienia ogniska itp. Wiadomo ze można też jakieś łodeczki wypożyczyć 10zl/2h? Ryby też można łowić :d

[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu

24-05-2014, 12:52 (This post was last modified: 24-05-2014, 12:54 by kebab.)
No właśnie i tu pojawia się problem, jeśli zlot miałby trwać dłużej niż jeden dzień to trzeba by było gdzieś przenocować, a skoro nikt nie posiada działki/domku to pytanie czy każdego stać na opłacenie noclegu.

Pograć w piłę i sprawdzić się na tle innych użytkowników na 'realnych' boiskach, było by myślę dobrą rozrywką Biggrin Wiadomo jakieś piwko, grill, pograć w bilarda/kręgle etc.

P.S
Co to za frajda mieć zlot u siebie w mieście (czyt. Katowice), szczerze wolałbym pojechać, gdziekolwiek indziej.

Koniec lipca, najbardziej mi odpowiada.
Gadu Gadu

24-05-2014, 12:54
Jakub - do Warszawy jakoś mnie nie ciągnie, nie lubie Warszawy, a tak jak każdy mówi najwięcej osób na zlot jest ze śląska i Małopolski to po co byśmy mieli jechac w sumie do Warszawy?

Ja tak jak inni, raczej Katowice i Kraków będę chybaże praca będzie mnie czekać w górach to wtedy raczej odpadam.

Co do gier i zabaw, proponuje jakiś paintball, a wieczorkiem orlik czy coś a potem można grilla śmignąć i ew. pograć w jakieś karty przy piwku, soczku, coca coli czy co kto tam woli Smile
Gadu Gadu

24-05-2014, 13:10
Mi by najbardziej pasowały Kielce, ale do Krakowa tez chętnie pojadęSmile. Tylko jeśli to miało by się odbyć na dłużej niż 1 dzień, to jest właśnie problem tak jak kebab mówi z noclegiem.

Termin tak jak wy mówicie, najlepiej jakby ten zlot odbył się pod koniec lipca.

Gry - można by sobie jakiegoś grilla urządzić, w bilarda pograć, no i wieczorem Orlik. Ogólnie propozycji jest dużo, zobaczymy co z tego będzie.Tongue
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)