Zmiana Trenera kadry.
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana Trenera kadry.
24-04-2016, 20:58
Zmiana Trenera kadry.
Witam.

Mam nadzieję, że w tej kadrze także znajdzie się zmiana trenera kadry (Luisito dwa turnieje przegrał).

Zgłaszam swoje chęci na prowadzenie obu kadr by obie wróciły na TRON.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
24-04-2016, 21:04
RE: Zmiana Trenera kadry.
Dobrze wiecie, że Zimel = wygrana. NC U21 już nie będzie zapewne, ale NC główne powinno jeszcze pyknąć i tak znów Polska może wygrać za sprawą Zimela. Pozdrawiam.

24-04-2016, 21:21 (This post was last modified: 24-04-2016, 21:22 by Steve Stifler.)
Wszyscy wiemy, że kadra za Zimela grała bardzo dobrze. Ale czy przy jego obecnej aktywności da radę poprowadzić kadrę do sukcesów? A już zwłaszcza gdy miałby prowadzić obie kadry?

Szczerze mówiąc, dość mocno w to wątpie - chyba że sam zainteresowany zapewni, iż znajdzie wystarczającą ilość czasu i nie odpuści jak NEMS.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

24-04-2016, 21:27
Nigdy nie odpuszczam jeśli się za coś zabiorę, świadczy o tym chociażby to ile wygrałem z pV.

Druga sprawa.

Czy trenerzy musza sami odejsc czy administracja po prostu ich wyrzuci?
Gadu Gadu

24-04-2016, 22:17 (This post was last modified: 24-04-2016, 22:20 by Hannibal Lecter.)
Nems na pewno straci swoją posadę, ale czy będzie potrzebny jakiś następca- nie wiemy - wszystko będzie zależało od tego czy są jakieś plany na kolejny turniej drugich reprezentacji.

Co do pierwszej kadry przewiduje taki sam scenariusz jak ostatnio.

PS. Jako iż to nie jest Hyde Park wszystkie bezsensowne/ spamowe/ prowokacyjne posty zostały usunięte. Następnym razem już nie będę taki pobłażliwy

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

26-04-2016, 06:49 (This post was last modified: 26-04-2016, 06:53 by Red Cafe.)
Miałem się tu już wcześniej wypowiedzieć, ale jakoś wyleciało mi to z głowy.

Oj Zimel, ostatnio pycha przez Ciebie przemawia niemal w każdej wypowiedzi, którą czytam. 30 sekund po finale pisać post o tym, żeby wszystkich pozwalniać, bo nie wygrali i Ty obejmiesz wszystkie stołki? Średnio to wygląda.

Zresztą, zapomniał wół jak cielęciem był - pierwszy Nations Cup też nie padł naszym łupem, ba - osiągnęliśmy wtedy dużo gorszy wynik, niż obecna kadra. Jak widać, nawet wielki selekcjoner miewa wpadki.

I żeby nie było, nie jestem jakimś obrońcą Luisito. Można mu oczywiście kilka rzeczy zarzucić, szczególnie spory regres kadry pod względem prestiżu i medialności. Ale sportowo? Kadra została dobrana w sposób absolutnie optymalny (przypominam, że z tego co pamiętam tacy gracze, jak Hakaes, czy Konfucjusz sami zrezygnowali z kadry - nie będę wnikał dlaczego). Finał jest bardzo dobrym wynikiem, w nim optyczną przewagę mieli Polacy, zabrakło kropki nad i, ale z pewnością nie jest to wynik, który mógłby szkalować selekcjonera i jego kadrę.

I tak, być może funkcja selekcjonera wymaga jakiegoś odświeżenia. Z tymże następny Nations Cup (o ile w ogóle się odbędzie - bo o U21 to chyba już nie ma co mówić) czeka nas za jakiś rok, więc jaki sens ma wybieranie nowego trenera już teraz? Rok w Haxballu to jest wieczność, wszystko się może przez ten czas pozmieniać. Nie ma co robić pochopnych ruchów w tym momencie.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

26-04-2016, 09:29
Masz racje Red pierwszy Nations nie poszedł po mojej mysli ale chociaż staralem się to Jakoś wyjaśnić forum i opisać co zrobiłem źle i w drugim Nations juz nie mieliśmy równych sobie. Nie zapominaj ze pierwszy Nations odpaflismy w półfinale po karnych a luisito w poprzednim Nations odpadł chyba w ćwierćfinale wiec tak czu inaczej dwa narodowe turnieje i nie wygrał żadnego i mimo to nikt słowa złego słowa o nim nikt nie powie. Zresztą sam trener słowa o Nations nie powie bo po co. Szkoda ze sukcesów ligi mistrzów nie  idzie przełożyć na wygrane narodowe. Wybaczcie literówki ale na telefonie pisze. Tak cxy inaczej trener do wymiany. Mi każdy wprost powiedział ze mam odejść i jestem do wymiany wiec w ten sam sposób ja się wypowiadam o innych. A jak każdy zauważył zdanie innych mam głęboko gdzieś, swoje zrobiłem juz i przy naborach prawdopodobnie się zglosze no chybaze do 3 razy sztuka xd
Gadu Gadu

26-04-2016, 13:25 (This post was last modified: 26-04-2016, 13:26 by Farbqa.)
(24-04-2016, 21:21)Steve Stifler Wrote: Wszyscy wiemy, że kadra za Zimela grała bardzo dobrze. Ale czy przy jego obecnej aktywności da radę poprowadzić kadrę do sukcesów? A już zwłaszcza gdy miałby prowadzić obie kadry?

Szczerze mówiąc, dość mocno w to wątpie - chyba że sam zainteresowany zapewni, iż znajdzie wystarczającą ilość czasu i nie odpuści jak NEMS.

Obecna kadra grała spary tylko przed meczami, więc raczej problemu z aktywnością nie będzie. Happy
Gadu Gadu

26-04-2016, 22:13 (This post was last modified: 26-04-2016, 22:14 by Makumba.)
Do tej pory oficjalnie na temat kadry nie wypowiadał się nikt z "wewnątrz", ale chyba najwyższy czas na to.

Moim skromnym zdaniem, Luisito po prostu nie nadaje się na trenera kadry Polski.

Co prawda z takich obowiązków, jak: powołanie składu na NC, ustalenie meczu, czy też powiedzenie, jakim składem wychodzimy - wywiązał się znakomicie, jednak nic poza tym, to było coś na zasadzie: "Ja ustalam skład, a wy sobie grajcie". Podczas meczy nasz trener nie mówił praktycznie nic. Uważam, że gdyby nie ja i Santos(nie chodzi mi o naszą grę, a o to, że się odzywaliśmy i korygowaliśmy grę kolegów z przodu), to nie wyszlibyśmy nawet z grupy.

Faktem wartym odnotowania jest również to, że większość zawodników o finale NC dowiedziała się... w dzień finału NC (niektórzy nawet na 2 minuty przed rozpoczęciem spotkania :') )

Od razu przypomniała mi się komiczna sytuacja z poprzedniej edycji tego najbardziej prestiżowego turnieju RS'a, kiedy to przed ćwierćfinałem z Serbią nie zagraliśmy ani jednego spara, bo Luisito oglądał w tym czasie mecz Liverpoolu w LE, a tamtego dnia był on jedynym obecnym defem.

(26-04-2016, 06:49)Red Cafe Wrote: I żeby nie było, nie jestem jakimś obrońcą Luisito. Można mu oczywiście kilka rzeczy zarzucić, szczególnie spory regres kadry pod względem prestiżu i medialności. Ale sportowo? Kadra została dobrana w sposób absolutnie optymalny (przypominam, że z tego co pamiętam tacy gracze, jak Hakaes, czy Konfucjusz sami zrezygnowali z kadry - nie będę wnikał dlaczego). Finał jest bardzo dobrym wynikiem, w nim optyczną przewagę mieli Polacy, zabrakło kropki nad i, ale z pewnością nie jest to wynik, który mógłby szkalować selekcjonera i jego kadrę.

Konfucjusz nie zrezygnował z gry w kadrze - został do niej powołany i w niej "był" przez całe Nations Cup, jednak nie pojawił się na żadnym sparingu, gdy pytałem naszego selekcjonera o Konfucjusza, to ten sobie po prostu śmieszkował.

Ciekawa sytuacja również ze składem, całe 20 min w finale zagrał Isco - zawodnik, który swoją przygode z haxballem zakończył/zawiesił na początku obecnego sezonu, nie grając nic, nie będąc w rytmie meczowym, on sobie wchodzi na 1 sparka, po czym gra cały mecz w oficjalnym meczu kadry Polski, kiedy na ławce pozostawali Jurgen i Farbqa - pełniący pierwszoplanowe role w swoich klubach, które stanowią czołówkę Polskiego rs'a. 

Już w 1 minucie finału, Isco dał "popis" swoich umiejętności, marnując 100% sytuację - nie była to jego pierwsza zrąbana "setka" w tym turnieju. Przez cały mecz nie strzeliliśmy ani 1 bramki, mimo tego, że mieliśmy ku temu okazje - czy nie warto było jednak dać się wykazać zmiennikom, kiedy zawodnik/cy zawodzili? (tylko proszę, nie mówcie, że przeważaliśmy, bo za kilka dni nikt nie będzie pamiętał przebiegu tego spotkania, za to wynik pozostanie w pamięci na długo)

Uważam, że finał osiągnięty w tym turnieju nie możemy uznawać za dobry wynik. Węgrzy byli jedynym wymagającym przeciwnikiem na tym turnieju, z nimi jakoś sobie poradziliśmy, jednak ulegliśmy Afryce(???) oraz w finale słabym Niemcom z Tsubasą na defie i Tornatterem w ataku(większości z Was to nic nie mówi, jednak zawodnicy, którzy mieli większą styczność z niemiecką mapą wiedzą, że taki skład Niemców jest po prostu bardzo słaby i dysponują/dysponowali oni dużo lepszymi zawodnikami)

Nie pozdrawiam,
Spłakany Makumba, który o finale rozgrywanym w Niedziele o godzinie 21:00, dowiedział się tego samego dnia o godzinie 20:58, zobaczywszy notke na forum.

PS. Hejty mile widziane.
Gadu Gadu

27-04-2016, 00:46
Oczywiście potwierdzam wszystkie słowa Makumby odnośnie sytuacji wewnątrz kadry. Miło, że są jeszcze osoby, które starają się mnie bronić czy tłumaczyć, ale w tym przypadku, wszelaką krytykę jestem zmuszony przyjąć na klatę.

Niestety, ale ten Nation's Cup nie cieszył się już takim zainteresowaniem, co kiedyś, stąd i moje zaangażowanie było poniekąd nikłe. Do tego dochodzi też pewnego rodzaju "zmęczenie materiału" w mojej osobie po ponad 3-letniej przygodzie z Real Soccerem. Już po poprzednim, nieudanym NC, liczyłem na to, że kadrę przejmie ktoś bardziej kompetentny ode mnie, na przykład Tello, ale tak się nie stało i postanowiłem, że będę kontynuował ten projekt - jak widać, z marnym skutkiem.

W tym miejscu chciałbym podziękować za grę, jak i przeprosić wszystkich kadrowiczów za moje niedbalstwo.

Pozostaje mi też kajać się przed całym społeczeństwem RSHL i liczyć na najmniej surową pokutę.

[Image: 6on11w.gif]
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)