Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana na stanowisku trenerskim
25-03-2014, 18:03 (This post was last modified: 25-03-2014, 18:03 by Dexter.)
Zmiana na stanowisku trenerskim
Chciałbym przekazać funkcję trenera Fabregasowi. Niby teraz mam tydzień gdzie mógłbym się tym NORMALNIE zająć, jak na trenera przystało, lecz co z tego jak przez następne 2 tyg znowu będę niedostępny do opieki nad kadrą. Niestety, chciałem być trenerem "młodzieżówki", lecz praca mi na to nie pozwala, a nie ma sensu tego dalej ciągnąć i dalej próbować jak wiem jak będzie i jak każdy to widzi. Jednakże nie opuszczam całkowicie sztabu trenerskiego, przechodzę szczebel niżej, zamieniając się z Fabregasem i zostając u boku tzR'a asystentem kadry u-21. Dzięki mimo wszystko, że miałem tą szansę chociaż trochę się zająć obowiązkami trenera repki, pomimo iż nie wiele tak naprawdę zrobiłem. Ale wygrywać będziemy dalej i oczywiście tylko złoto się liczy!

[Image: nkq3ng.jpg]

Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
26-03-2014, 19:18
RE: Zmiana na stanowisku trenerskim
Bardzo dobra decyzja z twojej strony Dexter, szkoda tylko że to Fabregas objął trenerkę a nie jednak tzR..
Myślę że także administracja powinna tu dorzucić coś od siebie i jakieś potwierdzenie że daje zgodę na ową zmianę trenera bo tu w końcu chodzi o kadrę forum : )
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)