Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana odnośnie stażu?? (Przniesione przez WillianCFC)
19-09-2017, 19:21
RE: Zmiana odnośnie stażu??
Mogłoby to przejść, aczkolwiek proponowałbym 20 spotkań + np nie więcej niż 6 miesięcy na forum lub udział w maksymalnie 2 sezonach ligowych bądź jakichkolwiek rozgrywkach. Oczywiście wszystko do przedyskutowania

[Image: 5316677400_1326980696.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
20-09-2017, 00:11
Po co zwiększać ilość stażystów jak ciężko było nawet jednego ogarnąć do klubu ... tak jak pisał Eden my też szukaliśmy przez cały sezon i dopiero pod koniec sezonu dopisaliśmy pony'ego co sami do niego napisaliśmy i nawet nie przyszedł na jeden mecz Biggrin

Za to zgodzę się na to żeby ilość meczów zwiększyć i to nawet do wspomnianych 20 meczów (a może nawet i do 25) i dodatkowo usunąłbym punkt, że osoba z miejsca nie może zostać stażystą jak zdobył osiągnięcie - na przykładzie Mikka rozegrał on jedynie 7 meczów na RSHL (w większości po kilka minut) a nie może dojść gdzieś bo zdobył puchar RSHL rozgrywając kilka sekund/minut w 1/4 czy tam 1/2 Smile
Gadu Gadu

20-09-2017, 01:47
Dajcie dużą ilość meczów to będę jeszcze długo stażystą ;]

20-09-2017, 10:14
Zdecydowanie to powinno zostać skrócone, ja męczyłem się cały sezon jako taki zapychacz w składzie a byłem gotowy już aby grać jako pełnoprawny zawodnik Smile myślę że to trener powinien decydować kiedy gracz jest gotowy aby jego zawodnik był w drużynie a nie jakieś przepisy które są powiedzmy sobie mocno umowne.

DŁUGA PIŁKA NA AFERE! 

20-09-2017, 11:24 (This post was last modified: 20-09-2017, 11:25 by Fabregas.)
(20-09-2017, 10:14)Skillz Wrote: Zdecydowanie to powinno zostać skrócone, ja męczyłem się cały sezon jako taki zapychacz w składzie a byłem gotowy już aby grać jako pełnoprawny zawodnik Smile myślę że to trener powinien decydować kiedy gracz jest gotowy aby  jego zawodnik był w drużynie a nie jakieś przepisy które są powiedzmy sobie mocno umowne.

Przecież i w tym momencie wszystko zależy od kapitana - może brać na zasadzie zwykłego transferu użytkownika co ma 0 meczów a może brać na stażystę co ma 19 ... więc to twój kapitan nie dał cię jako (jak to nazwałeś) 'pełnoprawnego zawodnika' a nie nakazywał temu regulamin Biggrin
Gadu Gadu

20-09-2017, 15:37 (This post was last modified: 20-09-2017, 15:38 by alv.)
(19-09-2017, 18:49)Alaba27 Wrote: Propozycja odnośnie tego tematu - rozszerzyć zakres meczów dla stażysty do 20 spotkań.
Powiększenie il. spotkań powinno pomóc w znalezieniu stażysty.

(19-09-2017, 19:21)Kalosky Wrote: Mogłoby to przejść, aczkolwiek proponowałbym 20 spotkań + np nie więcej niż 6 miesięcy na forum lub udział w maksymalnie 2 sezonach ligowych bądź jakichkolwiek rozgrywkach. Oczywiście wszystko do przedyskutowania
Warunek "nie więcej niż 6 miesięcy na forum" musi być dopracowany, aby osoba która zarejestrowała się kilka lat temu, a nie uczestniczyła w życiu forum/rozgrywkach nie była poszkodowana.
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

21-09-2017, 19:03
Tylko problem jest jeden. Kluby nie mogą znaleźć stażystów. A stażyści nie mogą znaleźć klubu...
Czy zwiększenie ilości meczów problem rozwiąże? Wiadomo jak to się skończy. Nadal to nie będzie przyciąganie jakichś randomów tylko dobieranie starych wydajaczy z biga/handa, którzy jakiś czas temu rs pokopali a później nie grali. Ale wiadomo, że takiego nie będzie trzeba niczego uczyć bo coś sam ogarnia i sam się nauczy. Tylko co to daje forum? Przyjdzie taki, rozegra jeden sezon i ucieknie. To nadal nie żaden nowy gracz tylko stary wyjadacz z innej mapy. Dobre i to, ale skoro stażysta ma być nową osobą, to co nam daje ściąganie takich graczy? Pewnie, niech przyjdą. Warto zachęcać. Ale dlaczego nie jako pełnoprawni zawodnicy...
Gadu Gadu

21-09-2017, 19:21
Swoją drogą proponuję, aby staż dotyczył tylko klubów grających w ML, i to takich, które przetrwały minimum jeden sezon. Nie widzę sensu w posiadaniu 9 osobowych składów przez nowe kluby, szczególnie takie złożone z samych "świeżaków". Celem stażu miało być przyuczenie "świeżaka" do gry w lidze oraz poznanie realiów funkcjonowania ligi, forum i klubów. Zatem po pierwsze takowy "świeżak" powinien trafić do klubu, który ma już przynajmniej ten jeden sezon za sobą, bo jeżeli takowy klub przetrwał te +/- 3 miesiące to znaczy, że w 99% przypadków grają tam osoby, którym można powierzyć nowicjusza. Po drugie "świeżak" powinien szerokim łukiem omijać IL, w którym zazwyczaj jest większy burdel niż na randomowych publikach. Tak szczerze - co taki "świeżak" wyniesie z tego IL? Niski lub w najlepszym przypadku przeciętny poziom gry, czy może spamowanie na czacie i kozaczenie do sędziego i/lub rywali? Obie te rzeczy są w IL na porządku dziennym - kto nie wierzy niech odpali sobie pierwszy lepszy mecz IL z ubiegłego sezonu, szczególnie z udziałem handowców którzy przeważnie zapisują się tu po to aby trollować, choć oczywiście zdarzają się wyjątki.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

24-09-2017, 22:28
Nastąpiła zmiana, powiększenie do 25 meczów + stażystą nie jest tylko ta osoba, która posiada Mistrzostwo RSHL.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)