Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana regulaminu dotycząca banów na forum i w grze
15-05-2014, 12:39 (This post was last modified: 15-05-2014, 13:00 by Steve Stifler.)
Zmiana regulaminu dotycząca banów na forum i w grze
W związku z ostatnią "dyspensą" dotyczącą gry na naszym forum u zbanowanego użytkownika o nicku Zimel wnoszę o zmianę regulaminu, aby wszystko było jak najbardziej jasne.

z: http://rshl.eu/Thread-Regulamin-Rozgrywek-Ligowych

Pierwotna wersja:
Quote:10. Ban na forum jest równoznaczny z zawieszeniem w rozgrywkach ligowych na czas trwania bana.

Wersja po zmianach:
Quote:10. Ban na forum jest równoznaczny z zawieszeniem w rozgrywkach ligowych na czas trwania bana. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy zbanowany zobowiąże się grać w drużynie, w której znajduje się przynajmniej dwóch adminów.

Liczę na pomyślne rozpatrzenie mojego wniosku oraz przemyślenie niektórych działań.

PS: http://prntscr.com/3je6sf Ta... Biggrin

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Reklama
15-05-2014, 12:44
RE: Zmiana regulaminu dotycząca banów na forum i w grze
Śmieje się bo śmieszne to...
Gadu Gadu
Find all posts by this user

15-05-2014, 12:49
pragnę przestać nic z tego?
Gadu Gadu

15-05-2014, 13:12
Czyżby ktoś zamówił cyrk na RSHL?

P.S. Mówcie na Sikora co chcecie, ale umie Wam dopiec dosadnie Smile

[Image: 5097715.png]
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

15-05-2014, 13:36
Jak tak dopiec potrafi, to ma też szanse osobiście zająć się zmianami w regulaminie, bo pewnie będzie poszukiwany nowy administrator.

W tym temacie mogę powiedzieć tyle, że Zimel napisał do mnie poparte rzetelnymi argumentami (wpływ na rozwój ligi, wyjaśniony powód bana itp.) odwołanie od bana, jednak się nie zgodziłem, a jedynie dałem mu możliwość gry w lidze na banie. Ale widocznie to dla Was i tak za dużo, jak na Zimela, bo zrobił 10x więcej pożytecznych rzeczy w tej lidze, niż powiedzmy Wawrzyniak, dlatego nie będę się mieszał, skoro robię źle.

O przyjściu do LPH się nawet nie wypowiadam, bo nawet nie ja z taka propozycją wyszedłem, raczej gadajcie z Fabre i Zimelem, bo oni szczegóły kontraktu uzgadniali, ja się tylko zgodziłem, bo Zimela szanuję.

Uważam, że żeby tu był porządek muszę wszystko zreformować, dlatego robię przerwę gdzieś do okolic wakacji i może potem wejdzie się z czymś bardziej profesjonalnym.

Oczywiście liga dalej istnieje tak jak było, tyle że ja odsuwam się do roli wyłącznie technicznego.
Gadu Gadu

15-05-2014, 14:04 (This post was last modified: 15-05-2014, 14:05 by Michał Milowicz.)
To jest jakaś parodia. Nie należy traktować użytkowników wybiórczo bo to jest istna faworyzacja. Gdybyśmy w realnym życiu powiedzmy byli szanowanym obywatelem i zrobili dużo dla kraju, a powiedzmy zabili jedną osobę a drugiej ucięli nogę, to raczej nie uniknęlibyśmy kary. Wiem, że "FORUM TO NIE PAŃSTWO", to przykład piłkarski:

- Prezes Związku jest zasłużony dla ligi, jednak pewnego dnia daje w pysk jednemu zawodnikowi, a drugiego zwymyśla - ponosi karę? TAK ( Nie tyczy się patologii w skorumpowanych związkach, a pojmuję, że my takowym nie jesteśmy ).

To to jest kompletny absurd i czekam w takim razie na unbany dla Tecumseha i Trójkąta, bo oni też są zasłużeni dla ligi czyż nie?

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

15-05-2014, 14:08
Nie.
Gadu Gadu

15-05-2014, 14:11
(15-05-2014, 14:08)Unquero Wrote: Nie.

Na pewno nie mniej niż Zimel, który to co robił na boisku równoważył swoim zachowaniem.

PS. Jeśli chcesz być "zabawny" to odpowiedzi jednego słowa tego nie czynią.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

15-05-2014, 14:24
Nie wiem Gari dlaczego czepiasz się odpowiedzi Unqa? Jaki zabawny? Odpowiedział Ci ściśle na Twoje pytanie, a ty już się doszukujesz jakiegoś drugiego dna w sensie jego krótkiej wypowiedzi. Poza tym nie chodzi o boiskowe zasługi Zimela. Bo jakby nie było to Zimel walnie przyczynił się do rozwoju tej ligi, nie tylko jako admin czy mod ale np. jako organizator. Poza tym przeciez ciągle ma bana na forum tak? Więc jego zachowanie zostało zdetronizowane. I pozostaje tylko gra, która jak sam stwierdziłaś jest pozytywem. Mi osobiście też się nie podoba to, że został dopuszczony do gry, ale to decyzja Unqa, to jego forum i on tu ma ostateczne prawo głosu. Rozumiem też, że całą kontrowersję wzbudza fakt, że Zimel idzie do LPH, ale równie dobrze po ogłoszeniu decyzji, mogły mu spamić kluby z ML o dołączenie i wtedy może poszedłby do ML grać. A plus z tego że idzie do LPH jest taki, że będize pod opieką Unqa i Fabregasa - adminów, którzy będą patrzyli na jego zachowanie na meczach. Bo na forum jak wcześniej napisałem, zachowywać się nie bedzie, bo bana wciąż ma.

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

15-05-2014, 14:27
Quote:To to jest kompletny absurd i czekam w takim razie na unbany dla Tecumseha i Trójkąta, bo oni też są zasłużeni dla ligi czyż nie?

Streamowali mecze, organizowali turnieje, robili losowania, byli moderatorami. Jeśli tak chyba słabą pamięć mam.

Ja uważam, że Zimel zasłużył na taką zgodę na grę, a unbana nie dałem, bo wbrew regulaminowi. Także jakoś mnie nie przekonaliście do błędu. Jedynie do tego, że warto trochę rzeczy na spokojnie pozmieniać, a że Mosesa nie ma, ani innego technicznego, to sam tego nie ogarnę razem z administrowaniem, więc z jednego musiałem zrezygnować.

PS. To nie miało być śmieszne, to była dosadna odpowiedź.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)