Zmiana systemu rozgrywek (Przniesione przez Unquero)
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-07-2015, 12:45
Witam,

Nie podoba mi się obecny system rozgrywek proponowany na Summer Cup, ponieważ czas rozegrania tego turnieju potrwa około 3 miesiące. Jest to stanowczo za dużo i przedłużanie tego fun cupa nie ma żadnego sensu. Dlatego proponuję zrobić coś na wzór NBA, tylko lekko zmodyfikować tamtejszy system.

Podzielić (planowane) 16 drużyn na 2 grupy po 8 zespołów. Tam w każdej z tych grup tłukliby się każdy z każdym (7 meczów), a potem:

(nie chce mi się tego rozpisywać, drabinka będzie wymowna)
http://screenshot.sh/ouYHfMuuVKczA

Oczywiście o tym kto z kim zagra w fazie play-off decyduje miejsce w fazie zasadniczej na wzór tabeli Red Cafe (podanej w regulaminie).

Oczywiście byłby kontrowersje z podzieleniem tych zespołów, jednak ja proponowałbym aby niezależna komisja zebrała się i rozdzieliła 4 najmocniejsze reprezentacje (na papierze) do 2 oddzielnych grup i do nich dolosowywała słabsze ekipy.

Pozdrawiam.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
07-07-2015, 12:58
RE: Zmiana systemu rozgrywek
Powiem szczerze, że nie jest to głupi pomysł i na pewno warto go rozważyć.

Tym bardziej, że chyba jeszcze nie zostały rozpoczęte intensywne przygotowania do Summer Cupu, więc to jeden z ostatnich dni, kiedy można jeszcze na taką zmianę sobie pozwolić.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

07-07-2015, 13:03
Popieram pomysł SALAKE. W systemie proponowanym przez RC gralibyśmy Summer Cup do października.

[Image: 13530db194.gif]
                                 PT[Image: 46dance.gif]HC
Gadu Gadu

07-07-2015, 13:06
(07-07-2015, 12:45)SALAKE Wrote: Witam,
Oczywiście byłby kontrowersje z podzieleniem tych zespołów, jednak ja proponowałbym aby niezależna komisja zebrała się i rozdzieliła 4 najmocniejsze reprezentacje (na papierze) do 2 oddzielnych grup i do nich dolosowywała słabsze ekipy.

Pozdrawiam.
Co to faworyzowanie??Jeśli już tak robić to losować te zespoły,bo jedni będą uważać,że ta drużyna mocniejsza,drudzy,że tamta itd...
Gadu Gadu

07-07-2015, 13:17
Albo przeprowadzić głosowanie, każdy ma możliwość zagłosowania na 4 najmocniejsze ekipy, Administracja to weryfikuje i jeżeli się zgadza z wyborem użytkowników to nie ma problemu. Biggrin
Gadu Gadu

07-07-2015, 13:21
Żadnych losowań. Wybrać 4 najmocniejsze ekipy na papierze, rozrzucić po dwie do danej grupy a reszte automatycznie dorzucić Wink2

[Image: tumblr_static_tumblr_static_eqcvjgy7p88w...8s_640.gif]
Gadu Gadu

07-07-2015, 13:23
Pomysł dobry, popieram! Automatycznie rozlosować, nie ma co faworyzować. Czarne konie lubią namieszać, przykładem jest tu Sealandia.

07-07-2015, 13:24
(07-07-2015, 12:45)SALAKE Wrote: Oczywiście byłby kontrowersje z podzieleniem tych zespołów, jednak ja proponowałbym aby niezależna komisja zebrała się i rozdzieliła 4 najmocniejsze reprezentacje (na papierze) do 2 oddzielnych grup i do nich dolosowywała słabsze ekipy.

Pozdrawiam.

Dobry pomysł, może admini podzielili by poprostu drużyny na ,, koszyki '', coś typu jak losowanie do grup na MŚ/ME w realnym świecie.
Gadu Gadu

07-07-2015, 13:31 (This post was last modified: 07-07-2015, 13:33 by SALAKE.)
(07-07-2015, 13:06)Rooni Wrote: Co to faworyzowanie??Jeśli już tak robić to losować te zespoły,bo jedni będą uważać,że ta drużyna mocniejsza,drudzy,że tamta itd...

Jeśli masz problem ze zrozumieniem, że z aktualnie zapisanych najmocniejsze drużyny to USA, Brazylia i Urugwaj + Sealandia jako obrońcy tytułu, to masz jakiś kompleks na punkcie tej gry.

Pozdrawiam.
Gadu Gadu

07-07-2015, 14:52
Popieram Madda i Pokera. Reszta okej. Jestem za. :v
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)