Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w Administracji.
21-10-2014, 23:01
Zmiany w Administracji.
Witam całą społeczność naszego kochanego forum, z wielką przyjemnością ogłaszam, że spośród wielu zgłoszeń wyłoniliśmy nowych Organizatorów. Wstępnie przypisaliśmy także funkcje jakie będą oni pełnić, w przypadku zmian proszę udać się do zakładki EKIPA gdzie rozpisane są funkcje każdego z Organizatorów.

ElChito - ds. ARBITRAŻOWYCH, moderator.

kebab - ds. REKRUTACJI.

Stephan El Shaarawy♫ - moderator.

Gratulujemy oraz życzymy wytrwałości i radości płynącej z pracy w tak zacnym gronie.

[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
09-11-2014, 22:56 (This post was last modified: 09-11-2014, 22:57 by elChito.)
RE: Zmiany w Administracji.
Jak już pewnie zauważyliście, grono organizatorów opuścił Mercy. Dziękujęmy mu za czas poświęcony naszemu forum i życzymy zdanej matury Smile

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

12-01-2015, 11:17
Dziękujemy również Gerowi za niemal roczną pracę w szeregach Administracji. Niechaj jego oceny będą wysokie Smile

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

01-02-2015, 12:41
Jak już zapewne zauważyliście w nasze szeregi wstąpił Carsten Jancker, o których nikt tu jeszcze nie wspomniał Smile

W imieniu całej administracji chciałbym podziękować Kamilosowi za całą pracę oraz wkład w rozwój tego forum i życzyć pomyślnie zakończonych studiów.

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

09-04-2015, 22:40
Zakończyło się Konklawe RSHL, czerwoni kardynałowie obradowali aż dwie i pół godziny, ale udało się w końcu podjąć decyzję.
Na początek - nasze zacne szeregi opuszczają Fabregas, Carsten Jancker, a także mało aktywny Suriel.
Natomiast uroczyście ogłaszam "Annuntio vobis gaudium magnum: habemus Organizatoren, Eminentissimum ac Reverendissimum Dominum, Dominum Numerek, Real Soccer Haxball League Cardinalem 123, qui sibi nomen imposuit Numeros Kardinalos II." Oprócz 123 wybrani zostali Mercy, a także Saluś, wygrywając nieznacznie z Willianem. Willianowi chcielibyśmy przekazać, że przy następnej okazji osiągając wymagany wiek może uda mu się objąć to stanowisko.

Zadania nowych organizatorów znajdziecie po ustaleniu ich w zakładce Ekipa.
Gadu Gadu

30-08-2015, 22:53 (This post was last modified: 30-08-2015, 22:55 by Unquero.)
Od kwietnia posucha w temacie (w całym kraju z resztą też, tyle że od lipca), więc uznałem, że wypadałoby coś napisać. Tym samym zapraszam do lektury.

Nadszedł ten przez dużą cześć użytkowników wyczekiwany z niecierpliwością, choć przez niektórych może (mam nadzieję) i niezbyt wyczekiwany dzień, w którym postanowiłem opuścić szeregi organizacyjne naszej ligi. Decyzja moja podyktowana jest faktem, że niestety brakuje mi w tym momencie motywacji i czasu aby dalej rozwijać tę stronę, ligę, forum, a (w przeciwieństwo do większości polskich polityków) nie jestem osobą, której siedzenie "przy korycie" i udawanie że coś się robi sprawiałoby satysfakcję i spełnienie życiowe. Osobnymi aspektami są pewne bariery które ograniczają mi dalsze rozwijanie strony, głównie związane z specyfikacją gry Haxball, na której oparta jest liga.

Uważam, że to co miałem zamiar zrobić biorąc na siebie odpowiedzialność za działanie tej ligi zrobiłem, nawet z lepszym skutkiem niż zakładałem. Stało się tak między innymi dzięki współpracy z takimi osobami jak rawr, Moris, Oleg Shatov, V. Moses, Red Cafe, Zimel oraz wieloma innymi organizatorami, grafikami, twórcami kompilacji, statystykami, administratorami TS, których wymienianie w tym miejscu zajęłoby połowę posta (więc sobie daruję).

Pewnie zastanawiacie się teraz jakie będą dalsze losy Real Soccer Haxball League po moim odejściu z roli HA. Otóż póki co domena i hosting są opłacone do końca lutego, po tym terminie, a może wcześniej dobra te zostaną przekazane mojemu następcy, którym prawdopodobnie będzie V. Moses. De facto V. Moses ma dostęp do całej potrzebnej zawartości już teraz, wiec nie powinno z tym być problemu. Jeśli chodzi o skład organizacji na sezon 11 o nim zdecydują moi koledzy organizatorzy, ale zapewne nieco się zmieni. O wszystkim zostaniecie poinformowani w tym wątku.

Jeśli chodzi o mnie, mam zamiar dalej czynnie brać udział w rozgrywkach ligowych, natomiast nie przewiduję swojego powrotu do roli organizatora. W przyszłości w zależności od sytuacji być może pojawi się jakiś nowy mój projekt, niezwiązany z RSHL eliminujący niedogodności związane z prowadzeniem ligi na aplikacji należącej do osób z zewnątrz. Aczkolwiek jeśli chodzi o te plany istnieją dość duże problemy głównie finansowe, a co za tym idzie może na samych planach się zakończyć. Ogólnie sama idea jest bardzo dobra, moim zdaniem brakuje nieco automatyzacji jak chociażby wskazywanie autów przez grę czy dopasowany do potrzeb ligi system prowadzenia rozgrywek. Jeśli ktoś byłby bardziej zainteresowany i mógłby coś kreatywnego wnieść na wspomnianą płaszczyznę zapraszam do kontaktu prywatnego.

Na zakończenie chciałem bardzo podziękować wszystkim, którzy wspierali moje działania i pomagali mi podczas mojej niespełna 3-letniej kadencji jako Head Admina. Mam nadzieję, że większości osób mających szansę gościć w naszych skromnych ligowych progach nie przeszkadzały, a odpowiadały moje "rządy". Zawsze starałem się podejmować obiektywne i sprawiedliwe decyzję i jeśli popatrzeć na to z perspektywy czasu uważam, że w znakomitej większości przypadków postąpiłbym 2 raz tak samo, choć ciężko własne subiektywne decyzje i czyny oceniać. Życzę wszystkim, a przede wszystkim przyszłym i obecnym organizatorom wiele wytrwałości w dalszym prowadzeniu jedynej w Polsce i niepowtarzalnej ligi Real Soccer Haxball. Myślę że minimum te kolejne 3 lata dacie radę wyciągnąć, a jeśli nie pozwolą na to czynniki zewnętrzne to uda się kontynuować ten dorobek w innej formie. Dziękuję tym którzy dotarli do końca mojego posta.

Pozdrawiam,
Unquero.

elChito edited 31-08-2015 07:51 this post because:

Amen Sad

Gadu Gadu

31-08-2015, 11:30
Nasze szeregi opuszczają kebab oraz Mercy. Dziękujemy im za czas poświęcony dla naszego forum! Smile

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

06-09-2015, 22:18
Chcielibyśmy powitać w szeregach Organizatorów Moviement , Camilos oraz Mateo.

Jednocześnie dziękujemy 123 za jego pracę!
Gadu Gadu

21-09-2015, 21:53 (This post was last modified: 21-09-2015, 21:54 by Mateusz.)
Z Grona Organizatorów odszedł Ger.
Dziękujemy mu za wszelki czas, który poświęcił społeczności RSHL.

W nagrodę otrzymał rangę Zasłużonego.

08-01-2016, 22:44
Dzisiaj Grono Organizatorów niespodziewanie opuścił gracz o nicku Krzyczące Tornado, znany wszystkim jako Saluś.
Dziękujemy mu za każdą chwilę, którą poświęcił administrowaniu na RSHL.

W nagrodę otrzymał rangę Zasłużonego.

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)