Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Poll: Co sądzisz o tym pomyśle?
This poll is closed.
Dobry pomysł
13.04%
3 13.04%
Trzeba zmiany ale to jest słabe
17.39%
4 17.39%
Słabe,weź wyjdź
69.57%
16 69.57%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w KS/KA [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
11-03-2018, 10:28
Zmiany w KS/KA [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
Witam

Na sb kolejny raz został poruszony temat osiągnięć za KS i KA.Czytając to wpadł mi do głowy pewien pomysł jak można byłoby to inaczej rozegrać.
Mianowicie,mój pomysł zakłada że KS byłby przyznawany nie za ilość goli zdobytych w sezonie,a ilość spotkań w których zawodnik strzelił bramkę.To znaczy,że zawodnik A trafiając gola w meczu zespołów X vs Y dostaje do tabeli KS 1 punkt.Bez różnicy czy trafi w tym spotkaniu goli 10,5 czy 1 tak czy inaczej do klasyfikacji dodany mu będzie 1 punkt.Tak samo wyglądałoby to w przypadku KA.

Moim zdaniem sytuacja kiedy nagroda KS/KA rozstrzyga się nie w meczach między najlepszymi,a w meczach z outsiderami.Bo w tej chwili nie ma różnicy między napastnikiem który strzelił po 2 gole wszystkim ekipom w lidze a napastnikiem który trafił po 7 goli outsiderom.Obaj w tabeli są na zbliżonym miejscu.A jednak waga tych goli jest zgoła inna Smile

Przykład : 
Zakładając ze sezon ma 10 kolejek.Zawodnik A strzela w sezonie w 8 spotkaniach ligowych 15 goli.Zawodnik B z kolei strzela w 4 spotkaniach 23 gole.Wg mojego pomysłu zawodnik A wygrywa z zawodnikiem B 8-4 poprzez strzelecką regularność.

-'Ej,ale to wtedy po co starać się strzelać kolejne gole w meczach ze słabiakami?'

Po to aby w tabeli ML poprawiać swojej drużynie bilans tak, aby w przypadku równej ilości punktów na koniec sezonu mogła wygrać bilansem.

Co o tym sądzicie?
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
11-03-2018, 10:51
RE: Zmiany w KS/KA
Dla mnie lekko bez sensu. Zresztą, czy serio to osiągnięcie jest AŻ TAKIE WAŻNE, aby zmieniać dla KS czy KA w sposób znaczący system ligowy lub zmodyfikować sposób naliczania bramek/asyst?

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

11-03-2018, 12:25
Dla mnie również bez sensu, zostawcie jak jest - ludzie to tylko gra, a wy się napinacie nad takimi poprawkami* bardziej niż naukowcy nad wynalezieniem leku na raka xD

* takimi, które tylko mają udowodnić kto ma więcej "skilla"

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

11-03-2018, 13:51
Słabe, weź wyjdź. Sad

[Image: devushka-marlen-rubashka-city-marlen-val...z-hair.jpg]

11-03-2018, 21:35
Zbędne zmiany.

Lepiej wprowadźcie w końcu te zmiany z wykonywaniem rożnych i 5-tek. Chyba, że już są.

[Image: giphy.gif]
Sit and spinSmoke
Gadu Gadu

22-05-2018, 21:25
KS/KA z tego co mi wiadomo wszędzie polegają na wyłonieniu zwycięzcy poprzez największą ilość goli/asyst, modyfikacje są w Złotym Bucie, dlatego i z powodu opinii ankietowanych zamykam temat.

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)