Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmienianie władzy. [Przeniesione przez Mercy] [Przeniesione przez Mercy]
02-11-2014, 09:49
Zmienianie władzy. [Przeniesione przez Mercy] [Przeniesione przez Mercy]
Jestem jednym z tych użytkowników, którzy poświęcają forum dużo uwagi. Zauważyłem, że administracja niezbyt się ze sobą dogaduje, czego potwierdzeniem może być ten temat: http://rshl.eu/Thread-Uczczenie-Święta-Zmarłych
W związku z tym wpadłem na pomysł. Władza byłaby zmieniana na zasadzie zmiany władzy w Polsce. W oficjalnym wątku zapisywałaby się składy(zapomniałem jak to się nazywa Biggrin), na wzór PO, PiS (mogłyby się składać z iluśtam członków, 2 lub 3 z jednej drużyny). I nastąpywałaby wybory. Który skład wygra ten ma władzę. Wybory takie nastąpywałyby co 4 miesiące.

Mam nadzieję na pozytywną opinię pierwszych osób, bo zapewne ci co będą później napiszą to samo co ci pierwsi.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
02-11-2014, 10:11
RE: Zmienianie władzy.
haha, w takiej sytuacji wyczuwałbym rozpad rshl.eu. Może wladać ma Zimel, Garibaldi?
To się uśmiałem.. NIE

Gablota wspomnień:
Undefeated Hussars(Season 9) - Mistrzostwo
Summer Cup 2016(Islandia) - 2 miejsce.
Gadu Gadu

02-11-2014, 10:15 (This post was last modified: 02-11-2014, 10:20 by Hannibal Lecter.)
''Wyobraźmy sobie, że rshl to Polska''
''Zróbmy z rshl polski sejm''

Może jeszcze wprowadzimy policję i straż pożarna, ewentualnie pogotowie ratunkowe.

Pomysł bez sensu, gdyż:
1 władza na rshl i tak zmienia się częściej niż przez okres 4 miesięcy
2 forum to nie państwo, rshl należy do Unqa, który ogarnia całe forum i dobiera sobie odpowiednich ludzi
3 jeśli wszyscy (prócz zbanowanych) mogliby głosować, cześć ludzi mogłaby to zrobić od tak ''dla beki'' nie patrząc na to kogo wybiera
Powodów można znaleźć jeszcze wiele.
Jeszcze takie pytanko, administracja się nie dogaduje, bo Wawrzyn zrobił temat dla funn'u, śmiechu (który moim zdaniem, niektórzy potraktowali zbyt poważnie)?

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

02-11-2014, 10:16
Nie wyciągaj pochopnych wniosków. To, że ostatnio z JW nikt nie spina i zaczęło mu się nudzić, to nie oznacza od razu, że administracja jest jakaś skłócona czy niedogadana Biggrin Jeżeli pojawią się jakieś osoby zakłócające jej pracę, to na pewno oni sami to zauważą i się ich pozbędą.

Potrzebni nam są w administracji pewni, nie rzucający się w oczy ludzie, którzy będą po cichu robili swoją robotę. I im dłużej ją będą wykonywali, tym będzie im to szło sprawniej i pewniej. Wątpię aby wybory miały coś tu pomóc.
Gadu Gadu

02-11-2014, 10:19
Nie wiedziałem, że ktoś poza Garim mógłby wpaść na tak idiotyczny pomysł. Gratuluję głupoty, a teraz możesz wyjść.

Quote:Dx2 - 19-05-21:51 -- Lucek,taki mocny to ty w Gębie jesteś,a jak byś mnie widział to byś spier....ł taka jest prawda ..

[Image: h2R4]
IZI

Gadu Gadu

02-11-2014, 12:27
Wyobrażasz sobie władze w rękach partii Hoshikera, krula albo Gevera? Ja piehdrole.

[Image: 1Q5swO.gif]

Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

02-11-2014, 12:33
Idę zmienić propozycję do gali na "Najlepsze odwołanie roku".

Steve Stifler edited 02-11-2014 12:49 this post because:

Nawet tego nie wygram? Biggrin

Najdłuższa seria bez straconej bramki: 182 minuty
Gadu Gadu

02-11-2014, 12:49
Jeśli tutaj mają do władzy dojść partie typu PO i PiS, to czeka nas szybki upadek forum... Chyba nawet nie ma co tego brać na serio, bo już widzę prześladowanie i banowanie członków innych partii Biggrin

A temat o Święcie Zmarłych był ironią kilku administratorów na temat powrotów niektórych użytkowników. Nikt na poważnie nie chciał go wprowadzić w życie.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

02-11-2014, 13:02
Beka na komendzie. Ej zaraz... czy to nie było ugrupowanie, które chciało przejąć władzę na forum? Pomysł tak głupi, że aż nie mogę uwierzyć, że to Ty Maggio na niego wpadłeś...

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

02-11-2014, 13:05
Takiej głupoty to ja już dawno nie czytałem. Nawet FHA ze swoimi propozycjami nie osiągnął tego co Maggio. Na tym forum kompetentnych ludzi na władze jest garstka i wybory mogą doprowadzić tylko do końca tego forum.

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)