Real Soccer Haxball League
Nabór na administratorów - Printable Version

+- Real Soccer Haxball League (http://rshl.eu)
+-- Forum: ORGANIZACJA (http://rshl.eu/Forum-ORGANIZACJA)
+--- Forum: Nabory (http://rshl.eu/Forum-Nabory)
+---- Forum: [OFF] Nabór na Administratora (http://rshl.eu/Forum-OFF-Nab%C3%B3r-na-Administratora)
+---- Thread: Nabór na administratorów (/Thread-Nab%C3%B3r-na-administrator%C3%B3w)Nabór na administratorów - Alcazar - 21-02-2019

Otwieram nabór na administratorów forum.

Jedyny warunek który należy spełnić to posiadanie dużej ilości czasu i chęci, angażowanie się w udział w komisjach oraz drobnych pracach przy forum jak np. przenoszenie i zamykanie wątków, akceptowanie potwierdzeń, przeprowadzanie transferów w sprawach drużyn oraz ACP, pilnowanie porządku na shoutboxie, okazjonalna pomoc przy takich rzeczach jak przykładowo generowanie terminarza i ręczne wpisywanie godzin, a także posiadanie dobrej renomy wśród użytkowników (i reszty administratorów) - czyt. jak masz tendencję do spinania i gorącą głowę to daruj sobie, szkoda czasu.
Dodatkową zaletą byłaby oczywiście znajomość ACP choćby w minimalnym stopniu, ale nie jest to warunek konieczny do spełnienia.

Zgłaszać należy się w tym wątku. Dobrze byłoby odnieść się do możliwości spełnienia powyższych wymagań i uzasadnić swoją kandydaturę.


Ilość przyjętych będzie uzależniona nie od ilości a od jakości zgłoszeń. Jeśli zgłosi się 6 kandydatów z czego tylko 1 będzie sensowny, to wezmę tylko jednego. Jeżeli zgłosi się 2 i obaj będą spełniać wymogi, wtedy wezmę obu. Równie dobrze mogę nie dobrać nikogo.

Nie daję żadnego deadline, ale dobrze byłoby to załatwić do końca miesiąca.


RE: Nabór na administratorów - Friwer - 26-02-2019

Nie chciałbym, żeby forum szybko upadło, także zgłaszam się do pomocy. ACP ogarniam na takim poziomie, który by pozwalał na optymalne poruszanie się po forum (pozwoliło mi to do założenia swojego). Co do zachowania to te moje różni się do tego z przed dwóch lat, jak wiadomo ludzie wraz z wiekiem dojrzewają. Myślę, że teraz jako Admin zachowywałbym się profesjonalnie i sprawiedliwie co do wszystkich graczy.


RE: Nabór na administratorów - Spartakus - 26-02-2019

To ja moge

Edit: Nie mam nic wiecej do dodania.


RE: Nabór na administratorów - Akahoshi - 28-02-2019

Nie mam dużo czasu, ale w miarę możliwości mogę w czymś pomóc. I tak nadal interesuje się kulkami bardziej niż powinienem, więc mogę równie dobrze dołożyć coś w utrzymywaniu pacjenta przy życiu.


RE: Nabór na administratorów - xkosmos - 28-02-2019

Zgłaszam się, stażem na forum myślę że przebijam dużą ilość osób, o aktywność się nie martwię, zawsze chciałem spróbować a trzeba coś zrobić aby forum nie zrobiło papa jak Hugo z Polsatu


RE: Nabór na administratorów - aff - 06-03-2019

Moge cos ogarnac. Prosty chlopak z mocna psychika, potrafiacy przyznac sie do bledu. Forum w sumie dobrze prosperuje, ale moglbym tez troche dorzucic ze swojej strony. Pozdrawiam


RE: Nabór na administratorów - Alcazar - 07-03-2019

Nabór zamknięty, więcej informacji tutaj: http://rshl.eu/Thread-Zmiany-w-administracji?pid=4261#pid4261

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia.