Real Soccer Haxball League
Prośba o skrócenie kary - Printable Version

+- Real Soccer Haxball League (http://rshl.eu)
+-- Forum: LIGA REAL SOCCER - SEZON 20 (http://rshl.eu/Forum-LIGA-REAL-SOCCER-SEZON-20)
+--- Forum: Komisja dyscyplinarna (http://rshl.eu/Forum-Komisja-dyscyplinarna)
+--- Thread: Prośba o skrócenie kary (/Thread-Pro%C5%9Bba-o-skr%C3%B3cenie-kary)Prośba o skrócenie kary - marO - 13-05-2019

Witam. Prosić o skrócenie tej kary i anulowanie zawieszenia na mecz Siurki - Victoria Vipers.
http://rshl.eu/Thread-Polish-Tigers-Siurki
Decyzją komisji otrzymalem zawieszenie na trzy kolejki, te trzy mecze zawieszenia już minęły, jednakże jedno ze spotkań zostało zweryfikowane jako walkower i zawieszenie zostało przeniesione na kolejną kolejkę. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wszystko tutaj poszło zgodnie z regulaminem.
Chciałbym powołując się na punkt z regulaminu "Administracja w uzasadnionych przypadkach może nie zastosować się do zapisów regulaminu przy wydawaniu konkretnych decyzji." prosić o skrócenie tej kary i anulowanie zawieszenia na mecz Siurki - Victoria Vipers.

PS. Liczę na szybki werdykt, mecz jest dzisiaj i nie wiem czy brać WC


RE: Prośba o skrócenie kary - Naha - 13-05-2019

Nie ma takiej opcji poker jako ex admin powinienes wiedziec jak zakończy się ta sprawa.


RE: Prośba o skrócenie kary - Alcazar - 13-05-2019

Gwoli ścisłości dodam, że mecz został już rozegrany, a marO nie wziął w nim udziału, tak więc przenoszę do archiwum. Sugerując się aktualnym stanem dyskusji i "głosowania", wygląda na to, że raczej komisja zostałaby odrzucona, jednak nie wszyscy zdążyli się jednoznacznie wypowiedzieć, więc ciężko mi się odnieść. Przepraszamy za opóźnienia z werdyktem, akurat trafił się moment kiedy nie było pod ręką wystarczającej ilości adminów mogącej przyjrzeć się bliżej sytuacji. Dobrze, że udało wam się rozegrać bezproblemowo meczyk.