Real Soccer Haxball League
CL #8 i EL #4 - Printable Version

+- Real Soccer Haxball League (http://rshl.eu)
+-- Forum: ROZGRYWKI MIĘDZYNARODOWE (http://rshl.eu/Forum-ROZGRYWKI-MI%C4%98DZYNARODOWE)
+--- Forum: Real Soccer Champions League (http://rshl.eu/Forum-Real-Soccer-Champions-League)
+---- Forum: Informacje (http://rshl.eu/Forum-Informacje--127)
+---- Thread: CL #8 i EL #4 (/Thread-CL-8-i-EL-4)

Pages: 1 2

CL #8 i EL #4 - Alcazar - 01-10-2018

Witam serdecznie.

Mam przyjemność ogłosić, że Włosi z Giangi95 na czele zabrali się za organizację kolejnej edycji real soccerowej Ligi Mistrzów (CL) oraz  Ligi Europy (EL). Pomimo naszych szczerych chęci do współorganizacji tych turniejów z wykorzystaniem przepustek oraz wszelkich dogodności które zawierać będzie nasze forum uznali, że wolą robić to sami - cóż, szkoda.

Przejdźmy jednak do konkretów.

Zostaliśmy poproszeni o zgłoszenie 4 drużyn do CL oraz 3 drużyn do EL.
W związku z tradycją zgłaszania do rozgrywek międzynarodowych najwyżej sklasyfikowanych klubów uczestniczących w poprzednim sezonie Major League uznaliśmy, że w zbliżającej się edycji CL nasze forum reprezentowały będą drużyny, które zgodnie z nowym regulaminem zachowały licencję na nowy sezon:

Quote:Każdy klub otrzymuje licencję na jeden sezon. Po sezonie licencja każdego zespołu automatycznie wygasa. Klub może przedłużyć licencję na kolejny sezon tylko i wyłącznie wtedy, gdy po ponownej rejestracji klubu w odpowiednim wątku, w składzie zespołu będzie znajdowało się co najmniej 4 zawodników (włącznie z kapitanem), którzy w poprzednim sezonie rozegrali minimum 1 sekundę w tym zespole. Graczy spełniających ten warunek należy wyróżnić poprzez użycie pogrubionej czcionki.

Tak się składa, iż do sezonu 19 zapisały się dokładnie 4 takie zespoły. Są to kolejno: Riotmakers, Night Avengers, Red Hawk oraz RSPL.

Z kolei do EL postanowiliśmy zgłosić drużyny, które uczestniczyły w sezonie 18, jednak nie udało im się spełnić wymogów regulaminowych. Są to kolejno: Incognito i Sparta Jeżowe. Decyzją administracji (w składzie: Alcazar, Matias99, elCheetos, Fabregas, Lili + Marco Asensio), trzecim klubem który uzupełni to grono będzie zespół Siurki. Powodem tej decyzji było zawirowanie odnośnie licencji drużyny Death Eaters, którą Siurki miały przejąć. Jednak w związku z niewyrażeniem zgody Matuidiego (osoby posiadającej na wyłączność prawa do nazwy i licencji DE) nie mogliśmy dopuścić tej drużyny do rozgrywek CL - damy im jednak szansę na zaprezentowanie się w Lidze Europy.

Proszę, aby wszyscy kapitanowie drużyn uczestniczących w rozgrywkach międzynarodowych dostarczyli mi na GG do 10 października następujące dane:

- Pełny skład drużyny. Skład musi być złożony z graczy, którzy grają w danej drużynie na RSHL, dodatkowo można dopisać maksymalnie 3 graczy spoza klubu, którzy nie grają w CL ani EL z innym klubem,
- Logo drużyny (jeśli nie posiadacie to wykombinujcie na szybko - wymóg od Włochów),
- W przypadku posiadania zagranicznych zawodników należy podać mi również narodowość każdego z nich.

Póki co to wszystko, gdy będziemy mieli jakiekolwiek nowe informacje nt. CL i EL - poinformujemy. Na ten moment Włosi pracują nad stroną, możliwe że będzie to podstrona na WAH'u, jednak jeśli tak się stanie to sam WAH nie będzie maczał palców w organizację.

RE: CL #8 i EL #4 - Alcazar - 13-10-2018

Dziś otrzymałem wiadomość, że rejestracja drużyn do CL i EL ruszy dopiero 22 października. Początkowo miało mieć to miejsce między 10 a 15 października, więc najwyraźniej doszło do jakiejś obsuwy. Kapitanów drużyn uczestniczących w tych rozgrywkach będę informował na bieżąco o wszystkich najnowszych doniesieniach, na forum będę zamieszczał informacje tylko o tych najważniejszych - na czele z wynikami meczów naszych ekip.

RE: CL #8 i EL #4 - Alcazar - 15-10-2018

Update: teraz dostałem informację, że check-iny ruszą już 18 października... 5

RE: CL #8 i EL #4 - Alcazar - 18-10-2018

Ruszyło forum stworzone z myślą o rozgrywkach Real Soccer Champions League: https://realsoccerchampionsleague.forumfree.it/
Forum EL ruszy nieco później, możliwe że 22.10, bo gdzieś już się ta data przewinęła.

Dziś zgłosiłem 4 Polskie drużyny do CL. Jak już wcześniej pisałem, decyzją administracji są to:

Koszyk 1: Riotmakers (kapitan: Alcazar)
Koszyk 2: Night Avengers (kapitan: Eden)
Koszyk 3: Red Hawk (kapitan: 19Matias99)
Koszyk 4: RSPL (kapitan: Zawisza)

Koszyki rzecz jasna podane są na podstawie zajętych miejsc w sezonie 18.
Kapitanowie drużyn uczestniczących w rozgrywkach sami podadzą składy swoich drużyn w odpowiednich wątkach, które pojawią się niebawem. Przypomnę wam o tym jeszcze na GG.

Przy okazji chciałbym przeprosić za wprowadzenie w błąd, pierwotnie dostałem złą informację odnośnie limitu 3 osób spoza klubu w każdej drużynie. Otóż z tego co dziś mi przekazano, każda drużyna może zgłosić do CL i EL łącznie aż 12 graczy, więc jeśli u kogoś gra np. 6 osób, to śmiało możecie dopisać nawet drugie tyle - pod warunkiem, że nie będą to zawodnicy grający w innym klubie uczestniczącym w CL lub EL.

EDIT.

A jednak, EL również będzie rozgrywana na tym samym forum. Przypomnę raz jeszcze, że zagrają w niej drużyny:

Koszyk 1: Incognito (kapitan: Ramsey)
Koszyk 2: Sparta Jeżowe (kapitan: vildirowski)
Koszyk 3: Siurki (kapitan: marO)

RE: CL #8 i EL #4 - Alcazar - 24-10-2018

W związku z problemami kadrowymi drużyny Incognito, decyzją administracji w rozgrywkach EL zastąpi ich zespół Beka na Komendzie. Koszyki będą wyglądały zatem następująco:

Koszyk 1: Sparta Jeżowe (kapitan: vildirowski)
Koszyk 2: Siurki (kapitan: marO)
Koszyk 3: Beka na Komendzie (kapitan: Makumba)

Obecnie trwa okres rejestracji zespołów, tak więc wątek zapewne ożyje dopiero po losowaniu grup.

RE: CL #8 i EL #4 - Alcazar - 29-10-2018

Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się losowanie fazy grupowej Champions League. Losowanie będzie można obejrzeć tutaj: https://www.twitch.tv/jamaicatv

RE: CL #8 i EL #4 - Alcazar - 29-10-2018

Grupy Champions League:

Grupa A
Show Must Go On! (ILRS)
Night Avengers (RSHL)
Hababam Vokal (WAH)
Madeira HC (HBPT)

Grupa B
The Neverlosing (WAH)
BLACKOUT (HBPT)
Red Hawk (RSHL)
Schalke 04 (ILRS)