Real Soccer Haxball League
Skarga na Romana Weidenfelera - Printable Version

+- Real Soccer Haxball League (http://rshl.eu)
+-- Forum: ORGANIZACJA (http://rshl.eu/Forum-ORGANIZACJA)
+--- Forum: Komisje dyscyplinarne (http://rshl.eu/Forum-Komisje-dyscyplinarne)
+---- Forum: Komisja dyscyplinarna - Oficjalne roomy RSHL.eu (http://rshl.eu/Forum-Komisja-dyscyplinarna-Oficjalne-roomy-RSHL-eu)
+---- Thread: Skarga na Romana Weidenfelera (/Thread-Skarga-na-Romana-Weidenfelera)Skarga na Romana Weidenfelera - Grześ. - 11-10-2018

Uprzejmie proszę o ukaranie użytkownika Romana Weidenfelera procentami za nadużywanie swoich uprawnień i bezpodstawne zbanowanie mnie z publicznego, oficjalnego roomu RSHL.eu (tzw. instant). Nie widzę powodu zaistniałej sytuacji ze względu na to iż od dnia wczorajszego nie pojawiłem się na roomie ani razu. Co więcej gracz już wcześniej dopuszczał się wobec mnie licznych prowokacji i niczym nieuzasadnionych "ignorów" lub banów.


   Jeśli wymienione przeze mnie argumenty nie są prawdziwe, proszę Romana Weidenfellera o podanie dowodu w postaci nagrania bądź dowodu mojej winy oraz odbanowanie mnie na oficjalnym roomie RSHL w trybie natychmiastowym. Administracje zaś proszę o wyciągniecie konsekwencji za opisaną sytuacje.


RE: Skarga na Romana Weidenfelera - Grześ. - 12-10-2018

Tak jak przewidywałem skarga nie przyniosła żadnego skutku - wciąż jestem banowany bez podania jakiegokolwiek powodu. Niestety Roman poza poświęceniem swojego życia prywatnego na pikselową gierkę i jakże potrzebny nam do życia TS robi administracji za klasycznego murzyna więc ingerowanie nawet w jego oczywisty idiotyzm było by dość niewygodne, a sami wiemy jak krucha jest psychika naszego internetowego Al Capone. Trudno, autyzm nie wybiera. W związku z tym zapowiadam zbojkotowanie pierwszych w historii tego forum futsalowych rozgrywek aż do odpowiedniego wyjaśnienia sprawy.

PS: Tak, mimo tego, że z doświadczenia wiem jak to wszystko się zakończy i kto ostatecznie wyląduje z procentami, a co w przypadku mojej sytuacji - banem to może to i nawet trochę lepiej. Widzimy się za 2 miesiące jak ubłagam kolejnego unbana.


RE: Skarga na Romana Weidenfelera - г๏๓คภ ฬєเ๔єภŦєllєгг - 12-10-2018

(12-10-2018, 20:47)Grześ. Wrote:  Niestety Roman poza poświęceniem swojego życia prywatnego na pikselową gierkę i jakże potrzebny nam do życia TS robi administracji za klasycznego murzyna więc ingerowanie nawet w jego oczywisty idiotyzm było by dość niewygodne, a sami wiemy jak krucha jest psychika naszego internetowego Al Capone. Trudno, autyzm nie wybiera. W związku z tym zapowiadam zbojkotowanie pierwszych w historii tego forum futsalowych rozgrywek aż do odpowiedniego wyjaśnienia sprawy.

Odpowiem krótko ,, xd''

Powód: 
- nadmiernie nadużywanie regulaminu,
- propagowanie przemocy,
- liczne wulgaryzmy,
- prowokacja,
- niekończące się dyskusje z w/w osobą, 
- linkowanie/zapraszanie/ namawianie do wyjścia z RS oraz gry na innym pubie, *
- nadużywanie władzy, posiadając administratora,
- po banach wraca na innych kontach (multikonta)
- szeroko pojęty spam na czacie

Dodatkowo sytuacje, które często zdarzają się gdy w/w osoba dostanie bana/ ma perma : 
[attachment=4] [attachment=5]

Krótki sondaż wybranych osób, które często grają na roomie ( pełne ss posiada HA, z racji rodo)
[attachment=6] [attachment=7]  [attachment=8] [attachment=9] [attachment=10]

Częste są również niewymienione tu sytuacje, o których nie chce mi się pisać, nie mam czasu , i po prostu mam je w pupci ALE Master  w większości o nich wie. Dodam tylko, że kolega miał już bana na room'a za podobne sytuacje.
Pozdrawiam