Real Soccer Haxball League
Nieładne zachowanie - Printable Version

+- Real Soccer Haxball League (http://rshl.eu)
+-- Forum: INNE (http://rshl.eu/Forum-INNE)
+--- Forum: Archiwum forum (http://rshl.eu/Forum-Archiwum-forum)
+--- Thread: Nieładne zachowanie (/Thread-Nie%C5%82adne-zachowanie)

Nieładne zachowanie - Skillz - 18-10-2018

Witam, wiem że gracze futsalu / handa słyną z ciętego języka, ale każdego z nas obowiązuje jakaś kultura osobista zwłaszcza podczas meczu ligowego, dlatego bardzo bym prosił o zawieszenie zawodnika o nicku Tomunio wychowawczo na 1-2 mecze, za wulgarne zachowanie skierowane pod moim adresem. Skoczył mi ping, nie przystałem ponieważ akcja była na naszej połowie i było duże zagrożenie straty gola. Napisałem na czacie dwa razy P lecz nikt nie zatrzymał gry, mimo że było widać że latam w przestworzach. Zawodnik którego nick wymieniłem obraził mnie nazywając "pajacem" + coś tam jeszcze ale nie zdążyłem tego przeczytać dokładnie. Sytuacja miała miejsce podczas pierwszej kolejki ligowej w meczu Wolf Predators vs Po co nam banda?

22:46 : http://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=1b8d23f86fb6c8a7463183d0f25da84b

Nie chce się wdawać w dalsze dysputy, przypominam jedynie że rozgrywki są na forum RSHL a tutaj ludzi podczas meczu obowiązuje kultura osobista i względny szacunek do siebie i innych. Jestem zdania że hand / futsal musi się nauczyć kultury, to że na waszym macierzystym forum szerzyło się chamstwo i nikt z tym nic nie robił to jest już wasza sprawa, ale tutaj są inne zasady które mam nadzieje że będą respektowane. Gdyby dana sytuacja miała miejsce na boisku RS'a to ten pan wyleciał by z hukiem z boiska z czerwoną kartką.

RE: Nieładne zachowanie - Akahoshi - 18-10-2018

To żeby nie mnożyć niepotrzebnie komisji od razu można też rozpatrzyć zachowanie Tokara - nazwał kogoś bodajże "ściekiem". Nie z naszej drużyny, tylko ze swojej, ale nie sądzę, by miało to jakieś znaczenie, jeśli już staramy się jak najbardziej "odchamiać" oficjalne mecze ligowe.

RE: Nieładne zachowanie - Vex - 18-10-2018

Czas zapobiegać patologii w internecie
Eliminowanie patologii czas zacząć
Poleciał Gaz, poleciał Grześ, niech i reszta patologii stąd wyleci.

RE: Nieładne zachowanie - tony montana - 19-10-2018

XDDDDD
to niezla patologia na blokach

RE: Nieładne zachowanie - Friwer - 19-10-2018

bez przesady

RE: Nieładne zachowanie - Fabregas - 19-10-2018

Skill prosze odpal jeszcze raz nagranie i przemyśl co napisałeś, w czasie gdy napisałeś p to twoje drużyna grała a ja jak już dostałem piłkę to ją cofnąłem do tyłu do tomunia a on stanął w miejscu i czekał żeby wasz kapitan dał pauze ... po czym zawodnik twojej drużyny 'Tokar' do którego potem przejdę przejął piłkę i chciał grać dalej 31
I to do niego tomunio napisał to co uważasz ze wjazd na ciebie ... chcieliśmy zachować się fair a wy gracie dalej to tomunio napisał w nerwach te słowa, no ale od kiedy za pajac i rzucenie ch**** w powietrze jest zawieszenie - co najwyżej żółta kartka co i z nią bym się nie zgodził bo teraz przejdziemy do tekstów jakie napisała osoba w czasie tego meczu do której w/w słowa były skierowane:

'Tokar: mowiles ze na 1 mecz z ogorkami'

'Tokar: dobra po ch** kazesz mi dochodzi na mecz'

'Tokar: scieku'

'Tokar: wy macie jakeis zolte papiery'

'Tokar: XD
Tokar: pajac
Tokar: XD
Tokar: oni sa tak salbi'

To teraz pytanie kto zasługuje na zawieszenie bardziej tomunio co w formie nerwów rzucił sformułowaniem które sam użył tokar w tym meczu gdy chciał się zachować fair a wy graliście dalej czy tokar co przez cały mecz spamił a najciekawsze wpisy widać wyżej?

Na koniec z całym szacunkiem skillz ale nawet na meczach rshl za to co chcesz dać 1/2 mecze zawieszenie sędzia dałby max żółtą ... a nawet osta patrząc na sytuacje w której to się odbyło ... i pamiętaj na przyszłość oglądać nagrania jak chcesz komisje pisać 31

RE: Nieładne zachowanie - Skillz - 19-10-2018

Ok Fabregas twoje argumenty mnie przekonują, mecz zrobił się toksyczny i chaotyczny w pewnym momencie ale to wszystko przez to że ktoś kto miał adma nie dał szybkiej reakcji na moje P.

Będąc obiektywny zachowanie naszego gracza było nieodpowiednie, dlatego jestem za wprowadzeniem sędziów ale wiem że na dzień dzisiejszy jest to nieosiągalne. Apeluj jedynie o większy szacunek podczas meczy futsala, mam nadzieje że od teraz będziecie się baczniej przyglądać skrajnym przypadkom.

RE: Nieładne zachowanie - vildirowski - 19-10-2018

po co tworzysz jakieś bezsensowne komisje

RE: Nieładne zachowanie - only human - 19-10-2018

Dobrze Tokar jazda ze ściekami !!!!

RE: Nieładne zachowanie - Matuidi - 19-10-2018

Moim zdaniem chamstwu trzeba przeciwdziałać i jak dla mnie nie ma znaczenia czy zawodnik z obcej czy swojej drużyny. Szacunek do drugiego człowieka po prostu się należy. Bo zresztą co za różnica czy ktoś kogoś nazwał pajacem ściekiem czy słowem na ch czy k ? Sens tych słów jest taki sam.
Z patologią internetową trzeba po prostu ostro i najlepiej bez trzymanki a wtedy taki człowiek dwa razy się zastanowi zanim kogoś obrazi.