Real Soccer Haxball League
Odwołanie od żółtej kartki z meczu BNK - GZS - Printable Version

+--- Thread: Odwołanie od żółtej kartki z meczu BNK - GZS (/Thread-Odwo%C5%82anie-od-%C5%BC%C3%B3%C5%82tej-kartki-z-meczu-BNK-GZS)

Odwołanie od żółtej kartki z meczu BNK - GZS - Smoczek - 08-11-2018

Dostałem pomeczową żółtą kartkę, nie wiadomo za co i kiedy. Nic mi o tym nie było wiadomo nawet po meczu.
Podczas meczu napisałem może coś na chacie 2/3 razy ale nie dostałem nawet za to ostrzeżenia. Na końcu meczu zażartowałem tylko sobie.

RE: Odwołanie od żółtej kartki z meczu BNK - GZS - Will Grigg - 08-11-2018

Dostałeś za obrazę po meczu + notoryczny spam podczas meczu, nagranie tego nie uchwyciło ale Administrator dostał ss.

RE: Odwołanie od żółtej kartki z meczu BNK - GZS - Smoczek - 08-11-2018

Kogo obraziłem?

RE: Odwołanie od żółtej kartki z meczu BNK - GZS - farys - 08-11-2018

RE: Odwołanie od żółtej kartki z meczu BNK - GZS - Alcazar - 08-11-2018

(08-11-2018, 18:51)farys Wrote: Dodam, że spotkanie powinno się zakończyć walkowerem przed końcem pierwszej połowy, więc to się stało w drugiej i po niej nie powinno być brane pod uwagę. Bramki dla BNK zostały cofnięte więc żółta kartka też powinna cnie?

Właśnie tu jest dylemat, bo regulamin do końca tego nie reguluje. O ile w takiej sytuacji faktycznie powinno się usuwać kartki za przekraczanie linii, wybicie autu rywalowi, grę na czas itp, o tyle za spam, prowokacje, wulgaryzmy, wyzwiska, wprowadzanie sędziego w błąd i inne "pozaboiskowe" aspekty można interpretować jako wydarzenia pomeczowe, za które (podobnie jak za przedmeczowe) sędziowie mają pełne prawo karać. Przeanalizujemy sytuację jeszcze raz, werdykt pojawi się dziś lub jutro.

edit. ta obraza to bardziej prowokacja rzucona w stronę sędziego jak mniemam.

RE: Odwołanie od żółtej kartki z meczu BNK - GZS - Alcazar - 09-11-2018

Administracja postanawia zdjąć żółtą kartkę Smoczka. Spamu nie było aż tak wiele, do tego lekka pomeczowa prowokacja brzmiąca "sędziemu się nie chce? skandal" naszym zdaniem nie zasługuje na tak wysoką karę.

Ponadto chcielibyśmy udzielić ostrzeżenia graczowi Prince za wprowadzenie kapitana rywali i sędziego w błąd pisząc, że mogą kontynuować grę mimo posiadania 3 zawodników na boisku w pierwszej połowie meczu. Sędziego (a raczej wszystkich sędziów) również prosimy o zapoznanie się z tą zasadą, tak aby w następnych tego typu sytuacjach nie marnować czasu sobie oraz graczom.