Real Soccer Haxball League
Odwołanie od żółtej kartki BNK-SP - Printable Version

+- Real Soccer Haxball League (http://rshl.eu)
+-- Forum: INNE (http://rshl.eu/Forum-INNE)
+--- Forum: Archiwum forum (http://rshl.eu/Forum-Archiwum-forum)
+--- Thread: Odwołanie od żółtej kartki BNK-SP (/Thread-Odwo%C5%82anie-od-%C5%BC%C3%B3%C5%82tej-kartki-BNK-SP)Odwołanie od żółtej kartki BNK-SP - Rooney 10 - 27-11-2018

Hejka chce się odwołać od żółtej kartki która została mi nadana 26.11 podczas meczu pucharowego BNK-SP. Krótko mówiąc sędziego nie było i był młyn który chciał trochę uspokoić Zeusinho najprawdopodobniej komentator. Pierwsza kontrowersyjna sytuacja to ZŁE wznowienie gry po zdobyciu bramki przez BNK gdzie sędzia to zignorował ale napisał Zeusinho z caps lockiem ŹLE WYKONANY i ja jako zawodnik nie poświęcam uwagi czy to napisał sędzia czy komentator bo chce się skupić na gierce by grać jak najlepiej. Teoretycznie mogłem się domagać poprawnej decyzji ale zaadoptowałem się do sytuacji i nawet nie próbowałem przeszkadzać wykonaniu autu. Kolejna sytuacja to przebitka gdzie zostaje obity i nie mam czasu na wycofanie się ale i tak nie robię żadnego ruchu do piłki by przeszkodzić przeciwnikowi ale jak bot wyłapał to trzeba zaznaczyć w notatniku że smutna buzia gra nieprzepisowo. Ostatnia akcja to mój źle wykonany aut na górze sędzia stwierdza aut blue a gdzie go wykonają to wy***ane jajca i przeciwnicy wznawiają od dołu gdzie mój kolega makumba czeka na górze gdzie miał być wykonany aut. Potem pada pauza i jest młyn na chacie makumba pisze o tym aucie przeciwny trener że by pisał po angielsku bo sędzie nie ogarnął że tam każdy jest z innej parafii oraz napisany przez Zeusinho że aut red połowa a sędzia nic nie napisał więc pobiegłem do wykonania ale jak zrozumiałem że znowu to komentator pisze więcej przy takich sytuacjach niż sędzia to było już za późno i minimalnie przekraczałem linie dostałem żółtą kartkę. Ale super sędzia zaraz po kartce napisał mi że mogę się odwołać więc kozak jak mi pozwala to korzystam.

Dzięki elo! 
https://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=2d212dce258fe5612c0a307c91a6efd0
1.6:06
2.7:25
3.11:10


RE: Odwołanie od żółtej kartki BNK-SP - Alcazar - 27-11-2018

W związku z niską szkodliwością czynu (wszystkie linie były przekroczone minimalnie, nie miały one wpływu na płynność gry) oraz całkowitym brakiem spamu administracja postanawia zdjąć kartkę.


RE: Odwołanie od żółtej kartki BNK-SP - Noffer - 28-11-2018

Jaki wulgaryzm? :O