Real Soccer Haxball League
Nabór na selekcjonera Reprezentacji Polski RS na Nations Cup #7 - Printable Version

+- Real Soccer Haxball League (http://rshl.eu)
+-- Forum: ROZGRYWKI MIĘDZYNARODOWE (http://rshl.eu/Forum-ROZGRYWKI-MI%C4%98DZYNARODOWE)
+--- Forum: Reprezentacja Polski (http://rshl.eu/Forum-Reprezentacja-Polski)
+---- Forum: Informacje (http://rshl.eu/Forum-Informacje--122)
+---- Thread: Nabór na selekcjonera Reprezentacji Polski RS na Nations Cup #7 (/Thread-Nab%C3%B3r-na-selekcjonera-Reprezentacji-Polski-RS-na-Nations-Cup-7)

Nabór na selekcjonera Reprezentacji Polski RS na Nations Cup #7 - Alcazar - 29-12-2018

W związku z organizacją 7 edycji Nations Cup, który wystartuje już w styczniu, musimy jak najszybciej wybrać nowego selekcjonera Reprezentacji Polski RS.
Bez zbędnego przedłużania - proszę, aby wszyscy zainteresowani i spełniający poniższe wymogi zgłaszali swoje kandydatury w tym wątku.

Wzór:

Quote:Staż na forum:
Liczba sezonów na stanowisku kapitana lub asystenta:
Osiągnięcia na mapie Real Soccer:
Liczba meczów w sezonie 19:
Liczba meczów w 2018 roku:
Dyspozycyjność w okresie styczeń - marzec:
Znajomość lig zagranicznych:
Wizja kadry po objęciu stanowiska:

Nabór potrwa tydzień, do 5 stycznia godz. 23:59.

Wymagania, które należy spełnić:

• Staż na forum minimum 1 rok,
  • Minimum 1 osiągnięcie zdobyte na forum RSHL.eu (dotyczy wyłącznie rozgrywek Real Soccera),
  • Minimum 1 sezon stażu jako kapitan bądź asystent klubu w rozgrywkach RSHL.eu (dotyczy wyłącznie rozgrywek Real Soccer),
  • Minimum 10 meczów rozegranych w sezonie 19 RS lub minimum 30 meczów rozegranych w całym 2018 roku w celu bycia na bieżąco z rozgrywkami RSHL.eu oraz znajomością aktualnej formy zawodników,
  • Wysoka dyspozycyjność w okresie styczeń - marzec (przybliżony czas trwania Nations Cup),
  • Możliwość maksymalnego zaangażowania się w kadrę, nawet kosztem swoich pozostałych klubów i lig w których uczestniczysz,
  • Mile widziana także znajomość lig zagranicznych oraz dobra opinia wśród użytkowników RSHL.eu.

RE: Nabór na selekcjonera Reprezentacji Polski RS na Nations Cup #7 - Alcazar - 29-12-2018

Staż na forum: około 5,5 roku
Liczba sezonów na stanowisku kapitana lub asystenta: jeśli dobrze liczę to obecny sezon jest moim 14
Osiągnięcia na mapie Real Soccer: spełniam wymóg z dużą nawiązką klik
Liczba meczów w sezonie 19: 20
Liczba meczów w 2018 roku: około 40
Dyspozycyjność w okresie styczeń - marzec: z wyjątkiem krótkiego wyjazdu 18-21 stycznia jestem prawie codziennie do dyspozycji
Znajomość lig zagranicznych: wysoka, jestem na bieżąco z WAH i ILRS w których gram (a raczej grałem bo obecnie trwają tam przerwy międzysezonowe), ponadto uczestniczę w CL i będę jednym z głównych organizatorów tej edycji NC, tak więc wiem co w trawie piszczy
Wizja kadry po objęciu stanowiska:
Jak już wyżej wspomniałem, jako współorganizator NC oraz czynny uczestnik naszej ligi jak i zagranicznych lig jestem na bieżąco z rozgrywkami Real Soccera. Razem z Matiasem przejrzeliśmy w tym sezonie większość nagrań z meczów ligowych, tak więc doskonale wiem kto jak gra i moje powołania nie byłyby oparte na podstawie suchych statystyk ani nicków, tylko na podstawie przede wszystkim aktualnej dyspozycji oraz umiejętności i tego, czy dany gracz jest w stanie przystosować się do takiej gry, jaki prezentowałby trzon kadry złożony głównie z graczy Riotmakers - drużyny, która od półtorej roku praktycznie nie ma sobie równych. Nie interesuje mnie to czy ktoś zagrał we wszystkich meczach tego sezonu wykręcając przy tym świetne liczby - jeżeli jego umiejętności czysto techniczne są niewystarczające do preferowanego przeze mnie (przez nas ściślej rzecz ujmując) stylu gry, będzie mu ciężko załapać się do kadry. To samo tyczy się osób, które w lidze grają okazjonalnie, ale jak już grają to z miejsca wskakują na najwyższy poziom - nie interesują mnie te wszystkie "pozaboiskowe aspekty", interesuje mnie tylko ich gra. Gdyby o powołaniach decydował tylko i wyłącznie zdrowy rozsądek, tj. "temu się należy za całokształt, ten zasłużył bo dużo strzelił, ten jest doświadczony a tego głupio byłoby nie wziąć", to zamiast naboru na selekcjonera moglibyśmy po prostu zrobić ankietę i kadrę wybrałaby społeczność. Nie na tym jednak powinna polegać rola selekcjonera, dlatego uważam, iż jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Świadczy również o tym fakt, iż byłem (i jestem) kapitanem bądź w najgorszym wypadku asystentem niemal we wszystkich sezonach w których grałem. Mam zatem ogromne doświadczenie w zarządzaniu różnymi ekipami - od hegemonów jak Riotmakers, przez drużyny z trudnymi charakterkami jak Argentyna 2017 czy Elokwentni Poloniści z sezonu 10, aż po drużyny stworzone w calu pogrania w luźnej atmosferce jak choćby PrideHax z sezonu 16 czy Brazylia 2014. Moje podejście do samej gry jest względnie proste - jeżeli coś się klei, to nie ma sensu na siłę kombinować. Prosta i skuteczna gra to podstawa, trzeba grać konsekwentnie swoje od 1 do 20 minuty + doliczony czas gry, nie można po straconej bramce na siłę zmieniać stylu gry - gdybyśmy tak robili w RM to pewnie mówiąc kolokwialnie przerżnęlibyśmy dwie ostatnie edycje SC w finałach, a jednak jak widać w obu odrobiliśmy straty. Mając kreatywnych i dobrych technicznie zawodników którzy sami potrafią przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę po prostu nie można liczyć na łut szczęścia i siedzieć w 4 we własnym polu karnym, dlatego moje drużyny starają się zdominować rywala, co przy odpowiednim składzie personalnym zazwyczaj (w ostatnim czasie to w zasadzie zawsze) przynosi zamierzone efekty. Oprócz tego warto abym dodał, iż dość często późnymi wieczorami grywam na publiku u Romana, na którym obecnie panuje wyższy poziom niż w około 75% meczów ligowych. Brzmi zabawnie? Pewnie tak, ale (nie)stety taki jest fakt. Piszę o tym dlatego, gdyż grając na tym często mocno obsadzonym personalnie roomie doskonale widzę kiedy ktoś wyróżnia się na tle bardziej doświadczonych graczy, co też rzutuje na moje spojrzenie nt. obecnej formy poszczególnych graczy i ich przydatności dla kadry. Jeżeli będę miał do wyboru weterana bez formy oraz względnie nowego gracza z dobrą techniką i smykałką do kreatywnej gry, który przy tym potrafi dobrze ustawić się w defensywie - wybiorę tego drugiego. Jeżeli zaś przyjdzie mi wybierać między graczem aktywnym i zaangażowanym ale przeciętnym, a takim, który aktywnością nie grzeszy ale prezentuje odpowiedni poziom do gry w kadrze - również postawię na tego drugiego. To jest proste i oczywiste, jednak mam wrażenie że niektórzy o tym zapominają i myślą, że jak ktoś był dobry w 2015 roku to musi być dobry i teraz. Gdyby tak było to nie robiłbym co sezon 2-3 transferów w RM... 5

RE: Nabór na selekcjonera Reprezentacji Polski RS na Nations Cup #7 - tomunio - 29-12-2018

Staż na forum: z 3lata jak nic
Liczba sezonów na stanowisku kapitana lub asystenta: 1
Osiągnięcia na mapie Real Soccer: niestety brak
Liczba meczów w sezonie 19: 0
Liczba meczów w 2018 roku: 5
Dyspozycyjność w okresie styczeń - marzec: godzinka dziennie
Znajomość lig zagranicznych: 100%
Wizja kadry po objęciu stanowiska: nie bede zdradzał konkurencji moich planów

RE: Nabór na selekcjonera Reprezentacji Polski RS na Nations Cup #7 - Maggio - 05-01-2019

Staż na forum: od początku
Liczba sezonów na stanowisku kapitana lub asystenta: 15
Osiągnięcia na mapie Real Soccer: 1x król asyst, 2x puchar, 1x superpuchar
Liczba meczów w sezonie 19: 15
Liczba meczów w 2018 roku: 35
Dyspozycyjność w okresie styczeń - marzec: w wybrane dni będę do dyspozycji
Znajomość lig zagranicznych: grając już nie raz w CL i NC poznałem się na zagranicznych ligach. Z dogadaniem się również nie będzie problemu.
Wizja kadry po objęciu stanowiska: grałem już w kadrze Polski na Nations Cup dwa razy, więc wiem jak przygotowania do takiego turnieju, jak i sama organizacja wyglądają. Jestem doświadczonym zawodnikiem i nie oglądam meczów z ławki, patrząc na poczynania moich kolegów, lecz jako kapitan na TeamSpeaku omawiamy jak nasza gra na boisku powinna wyglądać. W moim odczuciu jest to ważne u selekcjonera. Do gry w kadrze nie będę zmuszał, a po krótkich testach powołani będą ci, którzy najlepiej się wykażą. Oprócz umiejętności ważne dla mnie będzie również podejście. Jestem świadom tego, że aktualnie w lidze występuję parę dobrych graczy w klubach z środka tabeli - moim zadaniem będzie sprawdzić, jak będą wypadali obok doświadczonych graczy. Wiem, jak mecze kadry wyglądają i co zrobić, aby osiągnąć w nich jak najlepsze wyniki. Dlatego uważam, że jestem odpowiednim kandydatem.