Real Soccer Haxball League
The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - Printable Version

+- Real Soccer Haxball League (http://rshl.eu)
+-- Forum: WYDARZENIA (http://rshl.eu/Forum-WYDARZENIA)
+--- Forum: Turnieje (http://rshl.eu/Forum-Turnieje)
+---- Forum: Turnieje oficjalne (http://rshl.eu/Forum-Turnieje-oficjalne)
+---- Thread: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] (/Thread-The-Best-of-RSHL-IV-Sniper-turniej)

Pages: 1 2 3 4 5 6


The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - James Harden - 26-01-2019

Czas na rozgrywki na trzeciej mapie w ramach IV edycji The Best of RSHL. Rywalizujemy na mapie sniper, którą możecie pobrać TUTAJ. Warto dodać, że tu gramy 2x3 min, o czym napisane jest poniżej.

Krótki regulamin i opis turnieju
  • Turniej gramy bez meczów rewanżowych.
  • Zapisało się 32 użytkowników.
  • Faza grupowa składa się z 8 grup po 4 zawodników w każdej.
  • Dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy awansuje do fazy pucharowej.
  • Faza pucharowa to już klasyczny system rozgrywek (knock-out stage). Od 1/8, przez 1/4 i 1/2, prosto do finału turnieju.
Faza grupowa: Jeden mecz z każdym rywalem, 2x3 min. ze zmianą stron.
Faza pucharowa: Jeden mecz z każdym rywalem, 2x3 min. ze zmianą stron. W przypadku remisu gramy dogrywkę 2x1 min. ze zmianą stron. Jeśli dogrywka także nie wyłoni zwycięzcy, to gramy do złotego gola (zmiana stron i restart po dogrywce także wymagane).

*****

Faza grupowa [26.01 - 03.02]

Grupa A:

1. Onceer - 67374034 3 46-37 9 pkt
2. frank castle - 67145629 3 28-28 6 pkt
3. Mariuszeg - 52503033 3 38-36 3 pkt
4. Madd - 26263746 3 22-33 0 pkt

Onceer 14-12 Mariuszeg
Mariuszeg 15-10 Madd
Onceer 15-12 Madd
Onceer 17-13 frank castle
frank castle 12-11 Mariuszeg
frank castle 3-0 w/o Madd

Grupa B:

1. Chuck Bartowski - 58065975 3 68-34 9 pkt
2. Eevee - 58836703 3 29-39 6 pkt
3. syndera - 65452072 3 40-55 3 pkt
4. xkosmos - 46472222 3 0-9 0 pkt

Eevee 15-14 syndera
Chuck Bartowski 25-11 Eevee
Chuck Bartowski 40-23 syndera
xkosmos 0-3 w/o Eevee
xkosmos 0-3 w/o Chuck Bartowski
xkosmos 0-3 w/o syndera


Grupa C:

1. cellow - 46232288 3 54-43 9 pkt
2. kozak - 58393466 3 31-31 6 pkt
3. Sol Campbell - 60887055 3 38-42 3 pkt
4. Friwer - 48158409 3 34-41 0 pkt

cellow 12-11 Sol Campbell
cellow 22-13 kozak
kozak 15-9 Sol Campbell
cellow 20-19 Friwer
Sol Campbell 18-15 Friwer
kozak 3-0 w/o Friwer

Grupa D:

1. ricardo fanchini - 40882912 3 34-30 7 pkt
2. Arcanis - 12274662 3 45-35 6 pkt
3. J3T5 - 65808303 3 19-29 1 pkt
4. masno ni - 52897873 3 21-31 0 pkt

ricardo fanchini 14-11 masno ni
J3T5 7-7 ricardo fanchini
Arcanis 19-12 J3T5
ricardo fanchini 13-12 Arcanis
Arcanis 14-10 masno ni
J3T5 - masno ni ---> obustronny w/o

Grupa E:

1. LeBron James - 66766773 3 70-46 9 pkt
2. James Harden - 5457507 3 48-38 6 pkt
3. Reashe - 51748655 3 33-48 0 pkt
4. franek a - 61664130 3 20-45 0 pkt

James Harden 12-19 LeBron James
James Harden 20-13 Reashe
LeBron James 25-20 Reashe
James Harden 16-6 franek a
LeBron James 26-14 franek a
Reashe - franek a ---> obustrony w/o


Grupa F:

1. pony - 49408387 3 46-34 9 pkt
2. jan matejko - 54935804 3 47-45 6 pkt
3. byQu - 49324287 3 38-40 3 pkt
4. Snagglepuss - 61025007 3 37-49 0 pkt

pony 13-11 byQu
pony 19-10 Snagglepuss
pony 14-13 jan matejko
jan matejko 16-15 byQu
jan matejko 18-16 Snagglepuss
byQu 12-11 Snagglepuss

Grupa G:

1. Lord - 51195745 3 60-35 9 pkt
2. Fabregas - 33085915 3 34-44 6 pkt
3. Lopinho - 52599089 3 42-47 3 pkt
4. c0n - 65979289 3 31-40 0 pkt

Fabregas 12-11 Lopinho
Fabregas 14-13 c0n
Lord 20-8 Fabregas
Lopinho 13-9 c0n
Lord 14-9 c0n
Lord 26-18 Lopinho

Grupa H:

1. Xardas - 11618567 3 59-36 9 pkt
2. Klapon - 39383648 3 34-41 6 pkt
3. riczard mili - 50958587 3 43-43 3 pkt
4. Smoczek - 51519710 3 34-50 0 pkt

Smoczek 10-14 riczard mili
Xardas 19-5 Klapon
Xardas 16-15 riczard mili
Xardas 24-16 Smoczek
Klapon 12-8 Smoczek
Klapon 17-14 riczard mili

*****

1/8 finału [04.02-06.02]

Onceer 18-14 Eevee
Chuck Bartowski 59-18 frank castle
cellow 14-8 Arcanis
ricardo fanchini 14-16 kozak
LeBron James 27-15 jan matejko
pony 26-25 James Harden
Lord 17-11 Klapon
Xardas 24-21 Fabregas

*****

1/4 finału [06.02 - 08.02]

cellow 20-16 Lord
kozak 10-20 pony
LeBron James 34-27 Onceer
Xardas 0-3 w/o Chuck Bartowski

*****

1/2 finału [10.02 - 13.02]

LeBron James 23-12 pony
cellow 14-25 Chuck Bartowski

*****

Finał [14.02 - 17.02]

LeBron James 16-26 Chuck Bartowski

Mecz o 3. miejsce [14.02 - 17.02]

pony 10-8 cellow



RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - pony - 26-01-2019

pony 13-11 byQu
https://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=f81a48fa68a40bf5c42b480491a6ca55


RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - LeBron James - 26-01-2019

LeBron James 19-12 James Harden
https://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=b5a3bab222884d71396940d25555d266


RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - cellow - 26-01-2019

cellow 12-11 Sol
http://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=f5a2666f09015386c0bc73eeb7e0a6af


RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - James Harden - 26-01-2019

James Harden 20-13 Reashe
http://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=d31dea755ffc8654f70d00ae02a75a26


RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - LeBron James - 26-01-2019

LeBron James 25-20 Reashe
https://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=601cdbde1754165e255327d0e217bb2d


RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - James Harden - 26-01-2019

James Harden 16-6 franek a
http://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=da84a386b229a6284952d9139ebc45dd


RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - LeBron James - 26-01-2019

LeBron James 26-14 franek a
https://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=eaf247dec426499ee4dae8ffb963bc43


RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - pony - 26-01-2019

pony 19-10 Snagglepuss
https://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=0f340409b89c1bb6b1cfe1c10fb75c49


RE: The Best of RSHL IV - Sniper [turniej] - Onceer - 26-01-2019

Onceer 14-12 Mariuszeg
https://thehax.pl/forum/powtorki.php?nagranie=25970d0618b27b383781bd20e46103c5