Przed sezonem 17- krótkie omówienie zespołów

Witam, już dziś usłyszymy pierwszy gwizdek na ligowych boiskach. Dostałem więc zadanie omówić krótko te zespoły Zaczynajmy!

Executors Team

Skład:

Kapitan: Thierry Henry

V-ce kapitan: Fabregas

1. najgorszygk2k17
2. kebonafajda
3. Maggio
4. Luisito
5. 8.
6. xkosmos
7. Thierry Henry
8. Fabregas
9. Pontypridd Cymru (staż)

Udało mi się porozmawiać z kapitanem:

-Witam, czy miałbyś chwile czasu na odpowiedź na kilka pytań?

-Tak, mogę

-Minie chwila i zacznie się nowy sezon. Jaki jest wasz cel?

-Głównym celem jest CL. Tylko tego trofeum nam brakuje. A celem stricte ligowym jest 1 miejsce, fajnie by było obronić tytuł jako ET.

-Będziecie mieli ciężki sezon, Riotmakers i T1 też chcą zająć 1 miejsce. Jak oceniasz, jak bardzo w stanie są zagrozić te drużyny w walce o końcowy triumf?

-Na pewno są to groźne ekipy,sporo z Riotmakersów to gracze byłego HZ a ta ekipa była bardzo mocna. Osobiście, poza ET, uważam ich za najlepszą nickowo drużynę w s17. T1 z kolei to taka niewiadoma. Mają naprawdę solidną 4 zawodników, jednak w przypadku braku jakiegoś zawodnika podstawowego mogą mieć spory problem. Warty uwagi jest też klub Klapona, mogą sporo namieszać w stawce.

-Dobrze. Mówicie, że głównym waszym celem jest CL. Macie już jakieś rozeznanie wśród przeciwników, czy nie?

-To pytanie do mojego dyrektora sportowego, Fabregasa. Ja sam nie interesowałem się zbyt wiele kto gra w tej edycji. Jak już coś więcej będzie wiadomo, po losowaniu grup wtedy się tym zajmę.

-Rozumiem. Ostatnie pytanie – Gracie tym teamem już długi czas, zgranie jest waszym największym atutem? Czy jednak indywidualne umiejętności decydują o wyniku?

-W tym sezonie mamy dużo nowych zawodników, pełny skład 9 osób, pierwszy raz w nowożytnej historii ET. Na początku może być inaczej, jednak nie będzie to taki największy problem bo jednak już ze sobą w różnych miejscach graliśmy. Aczkolwiek indywidualne umiejętności zawsze decydują o końcowym rezultacie – na zgraniu można pojechać parę spotkań, jednak całego sezonu nie da rady ugrać. I liczę że posiadamy ich na tyle dużo że wystarczy zarówno na CL jak i sezon ligowy.

Okej. Wielkie dzięki za poświęcony czas, życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie.

-Dzięki, pozdrawiam i powodzenia wszystkim startującym w s17.

Jak widać, głównym celem ET jest CL. Myślę, że mają szansę wygrać w tym  sezonie wszystkie rozgrywki, ale nie mogą się przy tym potykać. Jest kilka drużyn, które mogą naprawdę zagrozić drużynie Thierry’ego w tym sezonie.  Wszyscy zawodnicy oprócz Pontypridd’a Cymru to starzy wyjadacze którzy znają się na haxballu. Zobaczymy, jak im ten sezon pójdzie.

Death Eaters

Skład:

Kapitan: Matuidi

V-ce kapitan: Francesco

1. Matuidi
2. Francesco
3. Ibrakadabra
4. Snee
5. Vex
6. Vietto
7. gaz.
8. Chrizzen
9. Skillz (staż)

Krótka rozmowa z Matuidim:

-Witam, odpowiesz mi na kilka pytań?

-Siema , pewnie

-Niedługo startuje nowy sezon. Jaki jest wasz cel?

-Na ten moment ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat, naszym atutem z pewnością jest zgranie i dobra atmosfera w zespole, dokonaliśmy wzmocnień na praktycznie każdą pozycję, a co najważniejsze w końcu mogę powiedzieć ze DE posiada DEF’a, i to niejednego a kilku. Ci co pozostali w zespole zaliczyli niesamowity progres i łącząc to wspólnie myślę ze powstał zespół zdolny powalczyć nawet o górną połowę tabeli

-Zostało u was wielu graczy z zeszłego sezonu. Podobnym składem graliście także w sezonie 15. Jak myślisz, czy zgranie pomoże wam w tym sezonie?

-Zdecydowanie tak! Jak już mówiłem naszym atutem jest zgranie zespołu co w parze z doświadczeniem którego nabywamy każdego dnia powoduje ze stajemy się nie tylko mocniejsi ale i mądrzejsi, jeżeli do tej układanki dołożymy „starszych” graczy których sprowadziliśmy, powoduje ze tworzy się niesamowita mieszanka młodości doświadczenia i dojrzałości. A czy to będzie mieszanka wybuchowa? Mam nadzieje ze tak.

-Wiele osób skazuje wam jednak w typerze na pożarcie. Przejmujesz się tym jako kapitan?

-Nie, mało tego, powiem więcej, dzięki temu ze niewielu ludzi w nas wierzy możemy spokojnie, bez presji skupić się na realizacji swoich zadań, a dużo łatwiej się gra przeciwko faworytowi, aniżeli sami mielibyśmy nim być.

-Rozumiem. Ostatnie już pytanie – jesteście klubem uczestniczącym w rozgrywkach RSHL od sezonu 15. Co robicie, że dalej macie zapał do gry?

-Bawimy się tym po prostu ,czerpiemy radość z gry, a dodatkowo jesteśmy tak zgraną paczką ze jeden za drugim pójdzie w ogień, nikt nie musi się przejmować ze w razie niepowodzenia coś mu grozi, bo słabsze dni po prostu się zdarzają.
Sam nie spodziewałem się ze tak długo będziemy utrzymywać się na RSHL ale jakoś tak mam szczęście do poznawania wspaniałych ludzi także mega szacun dla chłopaków z mojej strony, niech każdy z was dokłada cegiełkę do historii Death Eaters, a być może kiedyś z tego wyjdzie legenda.

-Ode mnie to wszystko. Dziękuje za poświęcony czas.

-Również dziekuję za poświęcony czas i życzę ci wiele radości na stanowisku redaktora. Dzięki.

Z 9 graczy aż 6 występowało w s. 16 w DE. Do tego doliczyć można Vietto, który grał już DE w sezonie 15. Doszło nowych dwóch graczy – gaz. i Chrizzen, mających trochę doświadczenia które może pomóc DE w ich dalszym rozwoju. Osobiście uważam, że będzie to czarny koń tych rozgrywek, między innymi dlatego, że występują razem od 3 sezonów i większość drużyn nie jest aż tak zgrana.

Riotmakers

Kapitan: Master

V-ce kapitan: mev

Skład:

1. mev
2. Fał
3. Master
4. Satsu
5. L.
6. Rift
7. Chuck Bartowski
8. Farbqa
9. Senders (staż)

Długa rozmowa z Masterem:

-Witam, czy odpowiedziałbyś mi na kilka pytań?

-Cześć, jasne

-Lada moment zacznie się nowy sezon. Jaki macie cel?

-Cóż, po wygraniu SC w znakomitym stylu cel może być tylko jeden – odprawić rywali z kwitkiem i zgarnąć wszystko co się da, zarówno na RSHL jak i arenie międzynarodowej. Zdaję sobie jednak sprawę, że będzie to bardzo trudne do wykonania, gdyż konkurencja nie śpi, i – moim zdaniem – jest dużo groźniejsza aniżeli podczas SC czy kilku ostatnich sezonów. Ponadto na przeszkodzie może stanąć nam słaba aktywność i niskie zaangażowanie, aczkolwiek pociesza mnie fakt, że na SC było tak samo a mimo to udało nam się zatriumfować.

-Trzon drużyny stanowią gracze z HZ. Czy zgranie będzie miało duży wpływ na waszą grę?

-Powiedziałbym, że trzon drużyny stanowią przede wszystkim gracze Argentyny, bo Satsu, Farbqa, Senders czy ja nie graliśmy w ubiegłym sezonie w HZ a mimo to nie uważam, że brakuje nam zgrania z resztą ekipy. Niemniej jednak na pewno zgranie ma ogromny wpływ na naszą grę. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości niech odpali pierwszy lepszy stream z SC w pierwszym lepszym momencie i zobaczy pierwszą lepszą wymianę piłki pomiędzy Fałem a mevem, oraz to jak świetnie rozumieją się oni z grającymi wyżej Chuckiem oraz Satsu. Najlepsze jest jednak to, że podczas SC praktycznie w ogóle nie graliśmy sparów, a dzięki zgraniu i podobnym stylom gry potrafiliśmy odnieść sukces. Oczywiście, chciałbym abyśmy od czasu do czasu coś pograli, ale nie jest to łatwe kiedy w drużynie mam ludzi grających we wszystkich możliwych ligach, mających po kilka (lub kilkanaście – pozdro Jaro) klubów, a do tego życie prywatne. Całe szczęście z grą w haxa jest jak z jazdą na rowerze – jeśli raz ją opanujesz, to tak łatwo skilla nie zatracisz.

-Rozumiem. W zapisie klubu był bardzo dziwny zapis – mianowicie, że po jakiejś spinie mev od razu będzie kapitanem. Czy taki zapis nie wpłynie na grę ani atmosferę?

-Haha, cóż, ciężko mi się do tego odnieść, bo była to luźna propozycja ze strony meva nad którą właściwie się nie zastanawiałem, ponieważ nie uważam, żebyśmy mieli się kiedykolwiek więcej pospinać. Zapewne wynikła ona z tego, że w przeszłości często mieliśmy ze sobą na pieńku, ale tak jak mówię, w klubie nie dopuścimy do takich sytuacji ze względu na to, że mamy jeden wspólny cel do osiągnięcia – a jaki to cel wyjaśniłem w odpowiedzi na pierwsze pytanie.
A na atmosferę na pewno to nie wpłynie, każdy wie na czym stoimy i takie rzeczy są zupełnie nieistotne.

-No dobrze. Ostatnie już pytanie – czujecie na sobie presję, że coś musicie? Czy jednak podchodzicie do tego z luzem?

-I tak i nie. Z jednej strony zdajemy sobie sprawę, że mając taką kadrę i taki potencjał jesteśmy wręcz skazani na sukces i każda stracona szansa na jakikolwiek pucharek będzie dla nas, mówiąc wprost, porażką. Z drugiej strony to jest jednak tylko haxball, a on często rządzi się swoimi prawami. Jesteśmy drużyną stawiającą przede wszystkim na miły dla oka, ofensywny styl gry, a jak powszechnie wiadomo, żeby odnosić sukcesy trzeba czasem postawić na proste i skuteczne metody – mam tu na myśli mur, wyczekiwanie i obijanie. Niestety w starciu z tak grającymi rywalami jesteśmy często narażeni na kontry, a każda strata bramki – zwłaszcza na początku meczu – wprowadza w nasze szeregi lekką nerwówkę. Najlepszym przykładem jest finał SC przeciwko drużynie Kongo – tam udało się odrobić, ale nie jest powiedziane że zawsze wszystko będzie się układać po naszej myśli. Wracając do pytania, największą presję, a raczej motywację mamy chyba na CL, ponieważ liga mistrzów jest organizowana w zasadzie raz na rok, więc jest to dla nas niepowtarzalna szansa na zdobycie tego jakże prestiżowego (o ile haxballowe pucharki mają jakiś prestiż) trofeum. Jeśli udałoby nam się wygrać CL a na krajowym podwórku skończylibyśmy z niczym, to mimo wszystko byłbym względnie zadowolony – nie wiem jak reszta teamu, bo może to wynikać z tego, że po prostu na RSHL wygrałem już wszystko co było do wygrania (no dobra, częściowo z ławy) i chciałbym teraz podbić zagranicę.

-Okej. Wielkie dzięki za poświęcony czas oraz życzę wam powodzenia w rozgrywkach.

-Dzięki i wzajemnie.

To kolejna drużyna aspirująca do zwycięstwa na wszystkich frontach. Wydaję się, że to jest główny rywal ET w walce, zarówno o CL jak i ligę. Wszyscy dobrze wiedzą, jak zgrani są ze sobą Fał, mev i Chuck, o czym zresztą wspominał Master. Jeśli drużyna się nie potknie z słabszymi rywalami i będzie osiągać dobre wynikami z tymi lepszymi, a w drużynie nie wybuchnie jakaś spina, to można śmiało typować, że Riotmakers zwycięży w lidze.

Polona Halignas

 

Kapitan: damowsky

Skład (tylko ligowy):

 

1. damowsky
2. Sportomen
3. Enzo
4. tzR
5. Kawa
6. Kordi
7. Madd
8. Xavi
9. Tokar (stażysta)

Rozmowa z Damem:

1. Jaki jest wasz cel na ten sezon?

Naszym ogólnym celem na ten sezon jest po prostu czerpanie radości z gry. Jako trener zaś chciałbym, aby każdy z zawodników PH był w dobrej dyspozycji przez dłuższą część sezonu, jak i abyśmy prezentowali poziom, jaki chcemy prezentować tzn wymieniać dużo podań, stwarzać dużo sytuacji podbramkowych, a co za tym idzie, punktować w lidze. A jeśli chodzi o sprawy pozaboiskowe, to chciałbym aby w naszej ekipie obyło się bez sprzeczek, kłótni, spin, aby panowała dobra atmosfera, jaką mamy obecnie.

2. Jak planujecie zagrać w Champions League?

 Jeśli chodzi o Champions League, to naszym pierwszym celem jest wywalczenie awansu do fazy grupowej tych rozgrywek. Potem wiadomo w zależności od wyników, oczekiwania będą się zmieniać. Fajnie jednak byłoby wyjść z grupy i powalczyć z tymi najlepszymi zespołami.

3. Czy jesteście w stanie podjąć walkę o mistrzostwo?

Powiem tak, jeśli każdy z drużyny, utrzymałby wysoką dyspozycję przez cały sezon, to kto wie, jesteśmy w stanie namieszać. Jednak mistrzostwo to za wysoki cel, bardziej realna wydaje nam się walka o top3. Mamy graczy, którzy są w stanie pociągnąć zespół w trudnych momentach. Wyrównana kadra jaką posiadamy, może być pewnym elementem zaskoczenia dla rywali. W trakcie meczu wadliwe ogniwo możemy zamienić zmiennikiem i nie stracimy jakości, poziomu w grze.

4. Kadra jest wyrównana. Powinna być również zgrana, prawda? Połowa zawodników już ze sobą miała okazję zagrać. Jak myślisz, czy takie zgranie może być kolejnym elementem zaskoczenia?

Myślę, że tak. Lepsze zgranie jest na pewno kolejnym elementem zaskoczenia. Z zawodnikami takimi jak Sportomen, Kawa, Kordi czy Madd miałem do czynienia już wspólnie grać. Są to zawodnicy prezentujący solidność, grają ponadprzeciętnie i indywidualnie są ciekawymi graczami. Jest jednak także świeżość. TzR czy Xavi są bez wątpienia bardzo dobrymi zawodnikami. Połączenie tej mieszanki może dać nam wiele korzyści. Dodam jeszcze, że obecna kadra nie jest zamknięta. Można się spodziewać 2-3 ruchów kadrowych w zespole.

 Z zeszłego sezonu zostali tylko damowsky, Sportomen i Kawa, czyli można w sumie uznać, iż drużyna była budowana od podstaw. Jednak Kordi czy też Madd grali w PTHC, czyli w klubie przed PH, więc większość teamu powinna być ze sobą zgrana. Biorąc pod uwagę, iż ci zawodnicy w większości grali razem kiedyś, to może być kolejny czarny koń rozgrywek, tym bardziej, że jest parę znanych nicków jak Sportomen, tzR czy też Madd. Jak będzie, pokaże czas.

Destiny

Kapitan: Ramsey

V-ce kapitan: Arcanis

Skład:

1. Kalosky
2. RawR
3. TIJO
4. Warzyw
5. biceg
6. Ramsey
7. Arcanis

Krótka rozmowa z Ramsey’em:

-Witam, czy odpowiedziałbyś mi na kilka pytań?

-Witam, jak najbardziej mogę

-Niedługo zaczyna się nowy sezon. Jaki jest wasz cel?

-Nie mamy określonego miejsca, które chcielibyśmy zająć. Po prostu chcemy się pokazać z jak najlepszej strony.

-Macie silny skład. Większość stawia was w środku tabeli, jednak są osoby, które obstawiają, że możecie zajść do TOP 3. Czujecie presje i chcecie osiągnąć TOP 3, czy jednak wolicie skupić się na dobrej zabawie?

-Tak jak wcześniej wspomniałem, nie odczuwamy presji dotyczącej miejsca w tabeli. Przede wszystkim skupiamy się na dobrej zabawie.

-Rozumiem. Wielu graczy się zmieniło w porównaniu z starym NA. Nie będzie problemu, jeśli chodzi o zgranie? Czy pracujecie jednak nad tym?

-My tylko przejęliśmy miejsce w lidze od NA. Potrzebowaliśmy do tego dwóch graczy grających tam w poprzednim sezonie. Także to jest zupełnie nowy klub, który nie ma nic wspólnego z NA. Co do zgrania, od czasu do czasu staramy się zagrać jakiegoś spara.

-Okej. Ostatnie już pytanie – jak myślisz, czy doświadczenie RawR’a i Kalosky’iego pomoże wam osiągnąć lepsze wyniki?

-Mam nadzieje, że doświadczone tyły nam w tym pomogą.

-Okej. Dziękuje za poświęcony czas oraz życzę powodzenia w rozgrywkach.

-Nie ma sprawy. Dziękuję i pozdrawiam.

Patrząc na skład Destinów, myślę, że przy doświadczonym tyłom i skutecznym ataku może być to ciekawa drużyna bijąca się o najwyższe cele.  Zobaczymy, jak drużyna Ramsey’a się zgra, czy znajdzie wspólny język na boisku i poza nim. Jeśli zaś podejdą z pogardą do lepszych przeciwników, może ich to zgubić i mogą przez to zająć słabszą pozycję w tabeli. Jestem jednak pewien, że tak się nie stanie.

#Team1

Kapitan: jasko

V-ce kapitan: lajz

Skład:

1. Tornatter
2. Xii
3. Shawn
4. jasko
5. Alvaro*
6. Jurgen*
7. Tsubasa
8. lajz(staż)*
9. ozo jaa

Tutaj wyjątkowo porozmawiałem z vice-kapitanem, gdyż mój angielski jest na słabym poziomie.

-Witam, czy odpowiedziałbyś mi na kilka pytań? 

-Cześć, czemu nie, śmiało.

-Niedługo zaczyna się nowy sezon, jaki jest wasz cel?

-Od początku sezonu skupimy się na jednym – wygraniu ligi. Mamy bardzo dobrych zawodników z ogromnym doświadczeniem ligowym jak i z „zagranicznych” boisk. Jest paru mocnych przeciwników z którymi ciężko będzie wygrać, ale znam naszych zawodników i wiem, że w dobrej formie nie musimy obawiać się nikogo.

-Jak myślisz, czy coś może pójść nie tak? Brak dogadania się z kolegami z zagranicy, nieporozumienia w sprawie czasu meczu?

-O komunikacje jestem spokojny, sam trzon zespołu to ludzie zgrani ze sobą od dłuższego czasu. Gramy ze sobą w innych ligach na różnych boiskach i nie było nigdy z tym problemu. Zawsze jest jakieś ryzyko problemów, różnicy zdań ale na koniec dnia jako drużyna mamy jeden cel – wygrywać.

-Powodzenia . Stawiacie sobie mistrzostwo jako cel – jak bardzo spinacie się na jak najlepszą grę aby wygrywać? Czy, w postawionym sobie tak wysoko celu, będzie chociaż odrobina miejsca na dobrą zabawę?

-Dla mnie haxball to przede wszystkim dobra zabawa. Wszyscy gramy wracając po ciężkich dniach w szkole / na studiach czy pracy aby się odstresować. Niemniej jednak nic nie cieszy bardziej niż wygrywanie, a jeśli można to robić z fajnymi ludźmi to czemu nie?

-Rozumiem. Ostatnie pytanie – jak myślisz, który przeciwnik sprawi wam największych kłopotów?

-Najcięższym przeciwnikiem będziemy my sami, ale drużyną która będzie walczyła z nami do samego końca będzie Riotmakers.

-Rozumiem. Dzięki za poświęcony czas, powodzenia w rozgrywkach.

-Dzięki również

#Team1 to obok ET i Riotmakers główny faworyt do zwycięstwa. Mimo zapewnień lajz’a według mnie może dojść do nieporozumień w zespole między Polakami, a graczami z zagranicy. Jeśli jednak będzie wszystko w porządku w tej sprawie, a zawodnicy z pierwszego składu utrzymają równą formę, mogą wyprzedzić wspomniane ET i Riotmakers.

Truskawki Na Torcie

Kapitan: WillianCFC

V-ce kapitan: elChito

Skład:

1. WillianCFC
2. Steve Stifler
3. elChito
4. Camilos
5. Hannibal Lecter
6. Pawło Kutas
7. Eevee
8. Kamilos

Rozmowa z Willianem:

-Witam, czy odpowiedziałbyś mi na kilka pytań?

-Jasne, pytaj

-Niedługo jest start sezonu. Jaki jest wasz cel na ten sezon?

-Przede wszystkim głównym celem oczywiście jest dobra zabawa oraz radość z gry, jak dobrze widać nasz skład na pewno nie powala. Mamy raczej średniaków, wszyscy na dosyć porównywalnym poziomie na swojej pozycji. Jeśli mam być obiektywny to myślę, że walka o 6-8 miejsce jest w naszym zasięgu, niczego więcej bym się przed startem sezonu nie spodziewał.

-Rozumiem. Jakiego stylu gry można się spodziewać? Ofensywnego czy raczej defensywnego?

-Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Wiadomo, że z przeciwnikiem typu ET nie zagramy ofensywnie, bo nie będzie nas pewnie na to stać. Natomiast myślę, że z drużynami które są na naszym poziomie, będziemy prezentować otwarty futbol. Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Boisko zweryfikuje.

-Dobrze. Wasz skład to mieszanka doświadczenia z nowością. Jak myślisz, czy to przyniesie świeżość na boisku, przekładając się przy tym na dobre wyniki?

-Zgadza się, mamy mieszankę doświadczenia z „młodością” miejmy nadzieję, że ta mieszanka okaże się dobrym eksperymentem. Patrząc na naszą grę, myślę że będzie to zależeć od dyspozycji dnia każdego zawodnika, bo tak jak już wcześniej wspomniałem – mamy bardzo wyrównany skład i kto by kogo nie zastąpił, wątpię żeby zagrał na dużo wyższym czy też niższym poziomie.

-Ostatnie już pytanie – Obstawiasz że zajmiecie 6-8 pozycję. Czy nastawiacie się jednak na sprawienie jakiejś niespodzianki i dołączenie np. do TOP 4?

-W trakcie sezonów może pewnie kilka razy zaskoczyć urywając najlepszym drużynom punkty, jednak myślę że do pierwszej czwórki nie uda się nam wejść, nie mamy do tego aż tak wysokich predyspozycji. Te miejsca powinny być zarezerwowane dla innych drużyn.

-Rozumiem. Ode mnie to wszystko. Dzięki za poświęcony czas.

-Dziękuję również i pozdrawiam całe forum.

Tak jak już było wspomniane w rozmowie z Willianem, skład Truskawek Na Torcie to obecnie połączenie „młodości” z doświadczeniem. Jeśli zespół będzie mieć dobrą formę i utrzyma ją przez cały sezon, mogą zaskoczyć i zagrozić pozycjom tych najlepszych. Moim zdaniem skuteczną bronią tej drużyny mogą być kontrataki, gdyż Camilos jest znany ze swoich mocnych 5 które mogą być właśnie decydującymi podaniami. Zobaczymy jak się to potoczy, mam nadzieje, że „młodość” czyli Pawło Kutas i Eevee pozytywnie zaskoczą i poprowadzą swoją drużynę do wielu zwycięstw.

Sparta Jeżowe

Kapitan: vildir

V-ce kapitan: Pasiak

Skład:

1. Vildir
2. Poziomka
3. Grande
4. Pasiak
5. żeli
6. Grizz (staż)

Niestety, vildir nie odpisał mi na gg. Sparta Jeżowe to drużyna która już grała, w s 15. aczkolwiek z tamtego składu został tylko kapitan – vildir. Pomimo tego, drużyna powinna być zgrana, gdyż Grande i Pasiak grali razem z vildirem w Islandii na Summer Cup a żeli grał z tym pierwszym i trzecim w Exceso de Velocidad w sezonie 16. Myślę, że ten zespół raczej będzie się nastawiał na niespodzianki, niż na regularną walkę o podium.

Black Dragons

Kapitan: Klapon

Skład:

1. Conor
2. Dress
3. Emiralay
4. Tello
5. pacman
6. Klapon
7. Ger
8. THC ( staż )
9. Makumba

Nie dostałem niestety odpowiedzi od Klapona, więc rozmowy nie przeprowadziłem. Drużyna Black Dragons grała już w sezonie 16, z tego co pamiętam uzyskała 4 lub 5 lokatę w IL. Teraz, po kompletnej rewolucji, jest to drużyna łącząca polskich graczy i tych z zagranicy. Tak jak w #T1, jeśli tutaj gracze nie pospinają się, ci z zagranicy nie utracą poczucia czasu, a Klapon nie postanowi nagle rozwiązać klubu, może on namieszać i zająć wysoką lokatę w tabeli. Na pewno tacy zawodnicy jak Makumba, Tello czy też pacman nie zawiodą i będą się starali, aby ich klub naprawdę zaistniał na RSHL

Victoria Vipers

Kapitan: Eneko

V-ce kapitan: La Sombra

Skład:
1. Eneko
2.Hahan
3.Shogo Haizaki
4. karczek
5.Gяzє¢нυ.
6.La Sombra
7.Roman Weidenfeller
8.Feniks

Udało mi się uzyskać odpowiedź na kilka pytań od Eneko, polecam przeczytać tą ekstytującą rozmowę:

Witam, czy miałbyś chwilę czasu na odpowiedź na kilka pytań? 

-Tak

-Minie chwila i zacznie się nowy sezon. Jaki jest wasz cel?

-Zdobycie mistrzostwa

-Nie sądzisz iż będzie wam ciężko? W składzie właściwie młodzież, a zbytnia pewność może zgubić. Rywale naprawdę mają silniejsze składy na papierze.

-Nie sadzę

-Niezwykła pewność siebie. No dobrze. Będzie to drugi sezon twojego klubu w rozgrywkach. Zawsze stawiałeś na „młodzież”. Myślisz, że są w stanie dać więcej jakości niż weterani rozgrywek?

-Nie

-Ostatnie pytanie – Co jeśli celu nie osiągniecie?

-Nic

-Okej. Dzięki za poświęcony czas i życzę powodzenia w rozgrywkach.

-Dzięki

Naprawdę uderzająca pewność siebie. Szczerze, bardzo wątpię, iż Victoria z taką ilością „młodzieży” zdoła zdobyć mistrzostwo. Na boisku gra nie tylko skill, także doświadczenie oraz ogranie, zresztą wy, użytkownicy, o tym wiecie doskonale. Jeśli miałbym teraz obstawiać, którą pozycję zajmie VV to obstawiam 6-7. Maksymalnie. No ale cóż, życzę ci Eneko jak najlepszych wyników, brawa duże dla ciebie, iż w ogóle bierzesz tych z mniejszym stażem.

No i ostatnia już drużyna przed nami:

Hasztagi

Kapitan: Marco Asensio

Skład:

1. Marco Asensio
2. Raul #7
3. pony
4. Kaka.
5. krul

Marco nie odezwał się na gg. Szczerze? Patrząc na ilość zawodników i na to, że mają dwie ligi do pogodzenia – handa i RS, obawiam się, iż posypią się tutaj częste walkowery. Najbardziej znanymi osobami są grający od kilku sezonów krul i Kaka. Oni są najbardziej doświadczonymi zawodnikami z tej drużyny jeśli chodzi o grę na RS. Sporo meczy, bo 20 zagrał też Marco Asensio. Pod względem czysto „skillowym” – uważam, że jeśli się naprawdę przyłożą, a nie potraktują tą ligę jako odskocznię od handa i sprowadzą kogoś doświadczonego jeszcze, mogą zaskoczyć na boiskach RSHL i zająć dobrą lokatę. Życzę wam drużyno Hasztagów jak najlepszych wyników i tego, abyście się po paru słabszych meczach nie poddali.

Jedna myśl nt. „Przed sezonem 17- krótkie omówienie zespołów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *