SEZON 15 CZAS ZACZĄĆ Część 1

 Zapisy na sezon 15 oficjalnie zostały zamknięte. Drużyny zostaną rozdzielone na 2 ligi ML i IL. Udział w ML mają zapewniony 5 drużyn, które występowały w rozgrywkach ligowych w poprzednim sezonie.

131

Drużyna, która w tej lidze będzie miała najmniejsze szanse, a nawet gdyby grała w IL pewnie byłaby gdzieś w środku tabeli. W poprzednim sezonie raz po raz ekipa Arkowca dostawała solidne baty od lepszych drużyn, a nawet średniaków ligowych. W 20 meczach Czarni Wojownicy stracili 122 bramki co daje średnią na mecz 6,1. Najwyższą porażkę odnieśli w meczu z Night Avengers przegrywając 17-0. BW zajęło 10 miejsce przegrywając chociażby z Gangiem Armeni, który do ligi dołączył pod koniec sezonu na raptem kilka kolejek, a mimo to wyprzedził drużynę Arkowca. Po sezonie klub nie dokonał jakiś ciekawych transferów. Jednak pozytywem może być to, że beznadziejne wyniki nie zrażają ich do dalszej gry w lidze. Za to należą im się brawa, ale czy klub przetrwa kolejny sezon porażek? Czas pokaże.

 

16kuxif

W poprzednim sezonie byli typowym średniakiem ligowym co świetnie ukazuje tabela. Drużyna doświadczonego duetu trenerskiego 123 & Akahsohi zajęła 5 miejsce co dokładnie uplasowało ich w środku stawki. Poprzedni sezon pod względem wyników tej ekipy był bardzo przewidywalny. Wygrali ze słabszymi od siebie natomiast ustępowali drużynom z topki i nie byli na tyle silni, aby wygrywać w zasadzie każdy mecz jak ET czy PV. Jednak sprawiali niespodzianki chociażby udało im się zremisować na początku sezonu z PV czy Et, ale co z tego gdy później remisowali z Polskimi Orłami. W porównaniu z poprzednim sezonem trzon ekipy pozostał bez zmian. Największym transferem Papajów było ściągnięcie Fabregasa. Zawodnik, który w poprzednim sezonie był motorem napędowym Et strzelając dla niego 25 bramek. W tym sezonie będzie chciał co najmniej powtórzyć ten wynik. Fabre nadal ma chęć zdobyć mistrzostwo, które w poprzednim sezonie miał na wyciągnięcie ręki. Zobaczymy czy Zgraja wzniesie się wyżej niż środek tabeli. Teoretycznie ma większe szanse, bo NA i ET rozwiązane, a PV, które zmieniło nazwę klubu i w, której mocno zmienił się skład będzie potrzebować trochę czasu zanim złapie 100 % zgrania.

1

Poprzednia kampania nie była dla nich najbardziej udana. Przed sezonem mieli nawiązać walkę o mistrzostwo, a tym czasem zajęli dopiero 6 miejsce ustępując ekipom od nich teoretycznie słabszym. Po sezonie tutaj również doszło do przetasowań składu. Największym chyba było rozwiązanie kontraktu z Luisito, który postanowił stworzyć własny klub. Do ekipy Mastera ponownie zawitał Uniewersalny, który w nadchodzącym sezonie będzie ostoją bramki PrideHaxu. Napad nadal silny Master, Tello i Mercy to mocni zawodnicy. Jednak ten pierwszy ostatniego sezonu nie zaliczy do najbardziej udanych, bo strzelil tylko 5 bramek. Dla porównania w sezonie 13 miał tych bramek 23. Skład mocny, a drużyna nie jest na straconej pozycji w walce o top3, ale na tą chwilę brakuje jeszcze 2 graczy, którzy wzmocnią rywalizację wewnątrz klubu.

pt

W poprzednim sezonie podobnie jak wyżej opisana Zgraja Papaja byli średniakiem ligowym, który gromadzi regularnie punkty, ale nie jest na tyle silny żeby wygrywać wszystkie mecze. Z mocnymi rywalami mieli problemy, a i czasem z tymi słabszymi. Od czasu do czasu potrafili zaskoczyć wygrywając chociażby z Night Avengers. Tak jak i w reszcie drużyn tak i w PTHC pozmieniał się skład. Największą stratą dla ekipy Camilosa będzie odejście jej najlepszego gracza Dama, który ciągnął grę tego zespołu. Jego miejsce zajął Warzyw, który jest solidnym zawodnikiem. Jednak brakuje mu ogrania co pokazał ostatni mecz sezonu i jego błąd na wagę mistrzostwa. Ogólnie zespół składa się z solidnych graczy, ale bez fajerwerków. Wydaje się, że w tym sezonie również zakręcą się koło środka tabeli. Każdy lepszy  wynik będzie sukcesem.

135

Teoretycznie jest to mistrz poprzedniego sezonu, ale w tej drużynie zmieniła się nie tylko nazwa, ale również znacząco skład. Obecnie w ekipie znajduje się 5 graczy: Hakaes, hans, Makumba, Prince, i Polak. W sparach występował też cebson, a więc Makumba znacząco odchudził skład. Prince to król strzelców ostatniego sezonu w, którym strzelił 38 bramek. Hans również prezentował się solidnie w słabszym klubie. Mimo sporych roszad kadrowych w nadchodzącym sezonie ta ekipa nadal jest w gronie faworytów do wygrania Major League. Jednak nie będzie to łatwe, bo oprócz drużyny Makumby jest jeszcze kilka równie mocnych ekip.

To na tyle pierwszej części. W drugiej zostaną opisane zespoły, które wezmą udział w kwalifikacjach. Będzie gorąco, bo z 9 ekip miejsce w ML jest tylko dla dwóch. Na dniach spodziewajcie się kolejnych artykułów z wywiadami trenerów i nie tylko.

DO ZOBACZENIA W KOLEJNYCH ARTYKUŁACH

 

 

Jedna myśl nt. „SEZON 15 CZAS ZACZĄĆ Część 1”

  1. Fajny artykuł na propsie.
    Szanuję, że jeszcze jakikolwiek „Redaktor” ma chęci, żeby cokolwiek skubnąć 🙂

    Leci repka na forum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *